Wpis z mikrobloga

@darqnies: Z RAMem to akurat prawda. Poprzedni telefon na andku. Super procesor pierdylion rdzeni, 6GB RAMu, najnowszy android od producenta i co? Nie dało się tego używać. Na iOS używam dokładnie tych samych aplikacji i wszystko chodzi płynnie przy połowie RAMu z poprzedniego telefonu.
Android to studnia bez dna. Ile mu nie dasz, to zawsze będzie mało, bo ficzery>optymalizacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DetonatorGufna: mam od wielu lat telefony z Androidem, flagowe jak i budżetowe, i ani razu nie miałem takich przypadków, a na pewno nie częściej niż sypanie się aplikacji na iOS (tam, iPhony też posiadałem)
Poprzedni telefon na andku. Super procesor pierdylion rdzeni, 6GB RAMu, najnowszy android od producenta i co?


@apee: krótka piłka, ile kosztował w dniu premiery bo zaraz wyskoczysz z jakimś gównem za 1200zł
@AliShaheedMuhammad: Wiesz... w zasadzie wszystko jest produkowane w chinach. Samsungi tymbardziej. Tyle że wiem że flagowiec nie będzie się scinał... przynajmniej do czasu. Ale weź normalnego usera. On nie zna różnicy pomiędzy S20 a Redmi8, widzi że ten drugi ma więcej ficzerów i kupi. Albo będzie miał do wyboru inne gównoandroidy w swoim stoisku w plusie.

No moją historię już znasz (σ ͜ʖσ)