Wpis z mikrobloga

jakby ktos mial jeszcze watpliwosci odnosnie szemranego brokera jakim jest XTB. Dzisaj po 12 probowalem grac na spadki Allegro poprzez ich CFD, taki fajny pewniaczek. Kilka razy probowałem, i nie moglem otworzyc pozycji i wyskakiwal mi error 'sell not availalble'. Myslalem ze moze caly instrument jeszcze nie działa, ale sprawdzilem 'buy' i pykło, robiąc mnie startnego na prowizji:) Pewnie to w trosce o utrzymanie statystyk " 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD "
#gielda #xtb
kot__morderca - jakby ktos mial jeszcze watpliwosci odnosnie szemranego brokera jakim...

źródło: comment_1602692817G6HyaXzBkKPfPDLqatL82m.jpg

Pobierz
  • 17
@KochanekAdmina: wow super tez jestes na TJS i grasz kebsem na locie 0.01, w ogole to AT nie działa dzbany. takie to srodowisko trejderskie.
A teraz serio, czym innym jest rysowanie kresek i wybijanie ludziom SL na przesuniętym spreadzie, a czym innym wybiorcze udostepnianie instrumentow. Jak to moze wygladac u nich w siedzibie, siadaja rano i patrz 'ooo alllegro ale balon, zablokuj to Maciek, shut it down shut it down!'

@
w ogole to AT nie działa dzbany. takie to srodowisko trejderskie.


@kot__morderca: same fakty ¯\_(ツ)_/¯

Lepsze to niż sprzedawać ludziom kursy mówiąc że jak #!$%@?ą kilka kreseczek to przewidzą kurs bo tam to właśnie działa xD taki jest rynek. To jest takie banalne. Dlatego 80% ludzi traci, a reszta wychodzi ledwo na zero xD
@KochanekAdmina: ja jestem u nich na plus jesli chodzi o CFD jakies 20k, i im tego nie oddam. tak wiec moze mnie zablokowali i cała grupe ktora jest"na zysku", wiem ze oni tak dziela ludzi.

@DubKidz ja gram shorta na CFD allegro w XTB, Ty pytasz o kontrakt terminowy futures ktorego chyba jeszcze nia ma.

@Szczerbiec CFD nie ma nic wspolnego z kontraktami futures ktore beda w grudniu. w CFD grasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kot__morderca: moze się nie znam ale to nie jest tak ze jak ktoś jest pewny przegranej to po prostu się nie zaklada ¯(ツ)
Ja to biore na chłopski rozum. Skoro na akcjach allegro była pompa to wiadomo ze spadnie i broker blokuje sobie taka pozycje bo by na niej oczywistym jest stracil.
Tak jak by ktoś kazal Ci postawić na Najmana 10k przeciwko Blachowiczowi i nie interesowało by mnie