Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co robić, gdy kobieta bardzo naciska na zaręczyny? Temat wracał wiele razy, odkładany (mamy oboje 25 lvl). Mi się nie spieszy do tego i nie czuję się gotowy do czegoś tak odpowiedzialnego. Jej się z czasem włączył jakiś instynkt biologiczny czy coś i chce się zaręczyć (ślub później), bo ona czuje, że musi i wszystkie koleżanki mają to za sobą. Teraz po wizycie na weselu już kompletnie zaczął się szantaż emocjonalny, że "musi być tu i teraz". Czy jest sensowne wyjście z tego, czy da się ją uspokoić, żeby miała oczekiwania adekwatne do moich możliwości i żeby jej aż tak nie zależało?

#zwiazki #zareczyny #slub #kobiety #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f846092605297c54a62bf22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 134
@wojtoon: gościu, jak Ciebie czytam, to wyczuwam rozwodzik albo starokawalerstwo. Mam rację? Masz jakieś wypaczone pojęcie o relacjach, przydałaby się terapia.

A ja tak samo mówię, tfu na typów mydlących oczy i marnujących czas kobiet zwlekaniem i gierkami. Albo jesteś facetem i masz jaja robić dalszy krok, albo jesteś chłopcem i szukasz mamusi, która kocha miłością bezwarunkową. Jak nie rozumiesz idei deklaracji, które mogą być dla drugiej osoby ważne (zapewniają poczucie
@AnonimoweMirkoWyznania: Powinieneś zerwać zamiast ją oszukiwać, tyle. Dziewczyna pewnie chce mieć rodzinę i w jakiejś tam niezbyt odległej przyszłości dzieci, ty tego ewidentnie nie chcesz, więc zamiast powiedzieć wprost, to przeciągasz ten moment w czasie odbierając jej czas, który mogłaby poświęcić na szukanie innego partnera (jak wiadomo, kobieta, o ile chce mieć dzieci, powinna się starać o to jak najwcześniej). Wiadomo, seks na zawołanie z atrakcyjną partnerką, pewnie w dodatku jeszcze
@wojtoon: szkoda mi czasu na odpisywanie na komentarz w którym jestem obrażana. Trochę szkoda mi też Ciebie, bo jednak zwykle za czymś takim kryją się prawdopodobnie przykre doświadczenia. Specjalnie napisałam z dużej litery. Pogódźcie się z faktem że kobiety trochę różnią się od mężczyzn, mają nieco inne potrzeby emocjonalne, no ale żeby dojść do takich wniosków należałoby trochę liznąć psychologiii a nie zmyślonych historyjek na wykopie czy komentarzy sfrustrowanych alkoholików po
szkoda mi czasu na odpisywanie na komentarz w którym jestem obrażana.


@Kerrigan: Tymczasem w równoległym świecie podczas mojej dyskusji z hipokrytką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gościu, jak Ciebie czytam, to wyczuwam rozwodzik albo starokawalerstwo. Mam rację? Masz jakieś wypaczone pojęcie o relacjach, przydałaby się terapia.

A nie, czekaj - to były twoje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja podchodziłem z szacunkiem, ale jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: wali smrodem przez głośnik w telefonie aż. Daj Pan spokój, jak się nie czujesz na siłach, to zwyczajnie tego nie rób. Laska też, powinna to zrozumieć (i zapewne by to zrobiła, gdyby była dojrzała i umiała myśleć), a nie cisnąć. Wyczuwam, że tu generalnie śmierdzi i typiara albo chce przyszpanować, albo ma jakieś ciśnienie na posadzenie cię w roli, jaka jej się uwidziała. Zaręczyny nie oznaczają jeszcze ślubu nie wiem,
podstawową u kobiet jest potrzeba bezpieczeństwa.


@Kerrigan: Wytłumacz teraz wszystkim państwu jak kobiety bronią się za pomocą takiego małego przedmiotu....i przed czym się bronią ( ͡° ͜ʖ ͡°)