Wpis z mikrobloga

@xigapot505: Rozwiń kwestię olejków. Jak z nich korzystałaś? Może mówisz o olejowaniu? Jak miałem siano na głowie, to dawałem trochę na mokre włosy przed czesaniem i było dużo lepiej. Niektóre olejki były beznadziejne, inne dobre.
  • Odpowiedz
@Reaamu: stosuje 2 razy na tydzien szampony oczyszczajace. Jesli stosuje wiecej to wlosy sa przesuszone a skora glowy. Czy w zwiazku z tym powinnam zmienic szampon/maski bo sa zbyt obciazajace?
  • Odpowiedz
@xigapot505: Mam podobny typ włosów do ciebie, czyli gęste, ale jednocześnie ciezkie i jest ich dość sporo. Tangle je po prostu łamał i nie widać trgo było na 1 rzut oka. Zdecydowanie bardziej polecam takie z wlosiem dzika, na przykład olivia garden
  • Odpowiedz
@xigapot505: nie jestem ekspertem, ale ja z moimi nic nie robię i się praktycznie nie plączą, a struktura wydaje się podobna do Twoich. Czasem jak mam bardzo słaby szampon albo po sezonie noszenia ich na wierzchu i narażania na czapki, szaliki i szok termiczny to się potrafią lekko zmechacić, ale wtedy jakiś jedwab do włosów chemiczny albo olejek na mokre końcówki daję, dosłownie kropelkę (teraz mam Cien z Lidla arganowy i
w.....n - @xigapot505: nie jestem ekspertem, ale ja z moimi nic nie robię i się prakt...

źródło: comment_1602507779mDoZ4qjimPpe3UyjM3r1T0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xigapot505: Ja mam dokładnie ta szczotkę co Ty na zdjeciu i powiem Ci, ze słabo. Puszy włosy, czuje jakby po nich „jeździła” a nie je rozczesywala. Ale włosie dzika nie jest dla każdego
  • Odpowiedz
@xigapot505: Sposób na piękne włosy to zmiana diety. Włosy są odzwierciedleniem twojej kondycji fizycznej. Za mało witamin. Polecam kuracje Siemię lniane do spożycia i mycie włosów żółtkiem. Będzie miała włosy jak koński wiecheć. ;)
  • Odpowiedz