Wpis z mikrobloga

  • 1
Gdzie w #opole jest coś dobrego/ciekawego do jedzenia? Zatrzymałem się lata temu na etapie naleśników w Grabówce czy jakoś tak i byłem na otwarcie dobrej włoskiej knajpy ale nazwy nie pamiętam. Co ciekawego się otworzyło w ostatnich latach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
  • Odpowiedz
@shinX: Z włoskich klimatów dobrze karmią w Trattoria Antica na św. Wojciecha, a jedną z lepszych pizz podają w Rzymskich Wakacjach. Hamburgery polecam w Hamburgu i Zdrowej Krowie. Jeśli bezmięsnie to Vegequchnia na Kośnego. To mi przychodzi do głowy tak na szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shinX:
Rzymskie Wakacje koło stawku Barlickiego/piastowska

Willa park =tratoria il giardino w Groszowicach, boczna oświęcimskiej. Naprawdę polecam, choć daleko od centrum
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@en8de o to chyba właśnie w Antice byłem te 4-3 lata temu ( ͡º ͜ʖ͡º) i fakt dobre. Dzięki Miras, pewnie do któregoś z listy się wybiorę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@shinX meksykańska Papada, indyjskie Tulsi i szybsza wersja - Shanti, burgery - Zdrowa Krowa, Fabuła, Hamburg, Bar Mięsny. Delikatesy, Kofeina, Western Tortilla, Mąka i Wół (tu imo najlepsza pizza w mieście, właściwie wszystko mają pyszne ( ͡º ͜ʖ͡º)), z włoskich La Finestra, Rzymskie Wakacje, sushi i rameny w Kaiseki, Sushi Royal, słodkości z Wintydż, pizza i smażony ser w Rewolwerze, niedługo otwiera się jakaś czeska knajpa nad
  • Odpowiedz