Wpis z mikrobloga

Doszło kilka zmian, ale z lekkim oddechem mogę powiedzieć że mój #chillroom chyba skończony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprzedzając pytania :
- wszystko bulgocze
- tak pobiera dużo prądu - nie wiem, sam siebie oszukuję co ile kosztuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- krewetki,ryby i holender

Możecie mnie wyśmiać, ale to takie mikro marzenie które spełniłem, myślę że będzie więcej jak tylko czas i pieniądze pozwolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#akwarystyka #akwarium #smiesznypiesek
5MinutWolnosci - Doszło kilka zmian, ale z lekkim oddechem mogę powiedzieć że mój #ch...

źródło: comment_1602361150cAhKM13NTntqW2ZgqGz1mc.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@5MinutWolnosci: Ile litrow ma to duze? Szafka pod nim jest jakos specjalnie wzmacniana czy to zwykly marketowy mdf?


@5MinutWolnosci: podbijam pytanie: jak skonstruowana jest szafka? Jakiej wielkości jest akwarium? W przyszłym roku chcemy sobie zrobić podobne i rozważamy różne opcje konstrukcyjne:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@5MinutWolnosci: Fajnie. Kiedyś miałem akwarium ale pewnego dnia wszystkie ryby (prócz glonojadów) zachorowały na chorobę że się pokryły białymi krostami i zdechły.
Glonojady niechcący udusiłem w słoiku jak czyściłem potem.
Wszystko wygotowaliśmy i zrobiłem akwarium od nowa, ale sytuacja się powtórzyła i dałem sobie spokój.
Od tego czasu mamy kota.
  • Odpowiedz
@5MinutWolnosci: Też lubię rybki mirku, jednakże gustuję w tych "egzotycznych", między innymi moim ulubionym gatunkiem są pielęgnice (czy to papuzie, zebry, cichlid, niebieskołuskie itd.), mam też dwa płaskoboki i 3 zbrojniki, które są naprawdę ogromne. Chciałbym mieć taki pokój jak Ty, gdzie miałbym kilka akwariów i w każdym dany gatunek rybek, zazdroszczę i pozdrawiam :)
  • Odpowiedz