Wpis z mikrobloga

Polskie #whiteprivilege to było zamykanie w Auschwitz i ludobójstwo Polaków w XX wieku.
Do lewaków: Nie musisz klękać przed murzynami, gdyż Polska nigdy nie miała koloni w Afryce, mało tego sami byliśmy kolonią Niemców i Ruskich.
Do prawaków: Nie wywyższaj się ponad czarnych i kolorowych gdyż dla Europy zachodniej Słowianie to podludzie i jedynie do czego się nadają to praca fizyczna i ewentualnie usługi seksualne.
Youn - Polskie #whiteprivilege to było zamykanie w Auschwitz i ludobójstwo Polaków w ...

źródło: comment_1602312925OPzPYNhmBfJOON1jaJxhXg.jpg

Pobierz
  • 86
Tak uważają tylko Polacy. Reszta świata twierdzi inaczej.


@chianski: dokładnie, jedna osoba z USA była zdziwiona, że nie umiem cyrlicy, bo dla niego Bolzga i Ukraina to jeden #!$%@? - w sumie, nie krytykuję - ja też miałbym problem z wymienieniem krajów południowej Ameryki czy tam wszystkich z Azji - a co znaczy taka Polska?
Do prawaków: Nie wywyższaj się ponad czarnych i kolorowych gdyż dla Europy zachodniej Słowianie to podludzie i jedynie do czego się nadają to praca fizyczna i ewentualnie usługi seksualne.


@Youn: Tak, dokładnie tak jest XD
@Arado-Akbar: Ktoś powyżej przyczepił się tej nieszczęsnej Albanii, a jej klasyfikacja jest sprawą drugorzędną w naszej dyskusji. W praktycznie każdej klasyfikacji Polska, bo o naszym kraju mówimy, jest klasyfikowana jako kraj Europy Centralnej, więc dyskusja zjechała dość daleko od właściwego jej tematu, a najwyraźniej atakowana jest zasadność mapki wklejonej przeze mnie gdzie wśród krajów Europy Środkowej znajduje się Albania. ¯\_(ツ)_/¯
Ale ja nie mówię o encyklopediach, jak zapytasz pierwszego lepszego Anglika czy Hiszpana gdzie leży Polska, to wszyscy powiedzą, że Eastern Europe, nie spotkałam się jeszcze z obcokrajowcem, który uważałby inaczej XD


@nirvanaa03: tak, masz rację. @Phyrexia podaje konkretne i fajne argumenty - i chwała Jej za to - ale praktyka jest inna. Ludzie to ignoranci, to że Phyrexia poczyta encykopedię, nie oznacza, że 100 kolejnych brytoli zrobi to samo.