Wpis z mikrobloga

Hejej Mirki/Mirabelki,
Czy ktoś z was korzysta z jakiś biurek z elektryczną regulacją wysokości? Możecie coś polecić/doradzić/odradzić?;) Jak jest z awaryjnoscia takich biurek?

Planuje zmodernizować swoje domowe miejsce pracy i pomyślałem o takim biurku (chcę czasem pracować przy standardowym krześle, czasem na piłce, a czasem udostępnić miejsce żonie/synowi którzy są dużo niżsi niż ja). Fajnie jakby dźwigało 3 monitory+ klawiatura & myszka +lapka ze stacja dokująca (oraz mnie załamanego nad robotą..). Dobrze jakby poza monitorami było miejsce na coś jeszcze. Poleci coś ktoś, czy lepiej nie kombinować i brać normalne?;)
Rozważam też czy nie kupić osobno stelaż elektryczny i osobno blat?
#pracazdalna #it #programowanie #problemypierwszegoswiata
  • 11
@UrimTumim: odradzam IKEA, po nieudanej przygodzie z BEKANT (sprzedałem po 2 latach) zaprzyjaźniłem się z biurkiem OBERON Kinnarpsa i jak na razie silnik działa bez zarzutu a ze stabilnością nie ma problemu mimo sporego obciążenia. Jak nie dopilnuję to na tym biurku dzieciaki robią sobie windę a biurko wciąż działa :)
@KwasowyProktolog10kJava: a jak u Ciebie z stabilnością biurka? Też myślałem o tym modelu.. zastanawiam się tylko czy da radę zrobić za windę jak moje małe potwory odkryją że się rusza; p
@brightit: dzięki za sugestie, Ikea zatem odpada, a oberon chyba jest ciut za drogi;/ niby można wyrwać na alledrogo używkę, ale boję się ile może potem wytrzymać; x