Wpis z mikrobloga

  • 7
@rezyserzycia bawi mnie ten krąg wykopków, który ci tak liże dupkę :D bez znaczenia co teraz zrobisz i tak opinii ludzi nie zmienisz, bo zdaniem wiekszosci twoje materiały wywołują tylko cringe. Teraz pewnie sobie myślisz, że wystarczy powiedzieć jaki to Gargamel jest zły, manipuluje i nie jest święty. Niestety, ale nic ci to nie da, bo nasrales do własnego gniazda xD
ów, który ci tak liże dupkę :D bez znaczenia co teraz zrobisz i tak opinii ludzi nie zmienisz, bo zdaniem wiekszosci twoje materiały wywołują tylko cringe. Teraz pewnie sobie myślisz, że wystarczy


@slepauliczka: jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slepauliczka: wow, pani czerwona, taka ważna. Założyłam konto, po przeczytaniu Waszych hejtow, a filmy Reżysera znam, film Gargamela obejrzałam. Macie nieprawdopodobna potrzebę dowalania ludziom i sprawia Wam to przyjemność. Tak samo jak Gargamelowi. Nie ma sensu nawet się odzywać, bo szczekacie coraz głośniej na kazdą kontre i Sami do siebie jak nie ma odzewu. Tak sa ludzie, którzy myślą inaczej, nie czuja satysfakcji z wyzywania kogoś bez powodu. Nie karmią się