Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do:
Zapowiedź imprezy
Impreza

Zasnęliśmy o 2 w nocy. Dwie interwencje policji do 2 różnych lokali, jedna interwencja odwiedziła dwa naraz.
Więc tak, przypomnę że sąsiaduję z lokalem przez ścianę jak i krótki jest pode mną. Ale krótki termin dominuje w całym bloku.

Najgłośniejsze lokale tej nocy: przez ścianę, piętro niżej po drugiej stronie klatki.

Do tego za ściana zlazło się 5 typów co sprowadzili sobie po kolei 5 prostytutek.
Gdy alfons przyprowadzał dwie byłem akurat na zewnątrz i typ wyszedł przed klatkę i jakieś dwie turystki zaczepił tekstem:
"Ej Panie, tutaj hej tutaj do mnie!"
Te go wyśmiały, a alfons okazał się czekać za bramą kilka kroków dalej.
Jak już wprowadzili je do lokalu, poruchali sobie je w kuchni (ciekawe czy po nich będzie tam jadła rodzina z dziećmi dzisiaj), trwało to może 30 minut maks.
Po nich jakieś 40 minut później przyjechała kolejna prostytutka, a po niej kolejna.
Jak wezwałem policję o 1 w nocy, akurat ucichli i panowie policjanci odmówili interwencji.

Ale głównym sponsorem raka tej nocy był lokal z piętra niżej, opisywałem go już kiedyś jako "z dzwiami na gałkę więc napie#dalają drzwiami trzaskając". Zalęgła się tam impreza studentów, coś powyżej 6 osób a może nawet i z 10-12. Darli ryja na klatce, trzaskali, na podwórku. Policji oczywiście nie otworzyli.
Nawet nie wiem kto wynajmuje ten lokal więc nie mogłem bezpośrednio do nich dzwonić w nocy.
Jest to już KOLEJNA impreza w tym lokalu, tam są one urządzane NON-stop. Z sylwestrowych imprez pamiętam że tam jest zawsze najgorsze bydło.

Co dalej? Nie daruje im. Mam nagranie z klatki, w poniedziałek jadę na komendę zgłosić wykroczenie.
Tych od prostytutek podeślę dzielnicowej.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jasak: @President_Hubert: przeraża mnie to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To co to za okolica, takie centrum-centrum?
Jakiś budynek pełen mikro kawalerek pod wynajem niczym Bliska Wola Tower?

Edit: widzę że budynek z lat 50 czyli pewnie jakaś kamienica. Aż mi się przypomniało jak ktoś próbował wynająć mieszkanie na starym mieście, to dopiero głośna okolica.

Mam znajomego co mieszka na chmielnej ale ma tam spokój od podwórza.
@elf_pszeniczny: centrum centrum, właśnie zrobiłem wielkie podsumowanie lokali. Nie wiem do końca jak jest ze wszystkimi, ale nie wnikam jeśli nigdy nie było z lokalem problemów.
26 razem mieszkań,
7 to wynajem krótkoterminowy,
6 zajmują lokatorzy stali,
3 wynajmują firmy,
1 jest pusty,
9 nie wiem - ale nigdy z tymi lokalami problemu nie było, kilka może stać pustych.