Wpis z mikrobloga

zaczynam teraz nowy kierunek defeków (22 lvl here), no i było to słynne spotkanie integracyjne, przyszło trochę ludzi, dość dobrze gadało mi się z jedną loszką, ten słynny smalk talk, żarciki, żałowałem że nie byliśmy sami ale postanowiłem się potem odezwać na twarzoksiążce - reakcja pic rel. chciałem w jakiś oryginalny sposób zagadać, dać do zrozumienia, że chcę ją poderwać a nie tylko gadanie o hehe filmach i muzyce ale oczywiście dostałem sagę ja #!$%@?ę przełamałem się i mirkowi jak zwykle ch*j do dupy (,)
#przegryw #studbaza #zwiazki
e.....4 - zaczynam teraz nowy kierunek defeków (22 lvl here), no i było to słynne spo...

źródło: comment_1601638650sfYVVEMuiTREpMIGqgnVno.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@Bunch: normalnie się zagaduje do laski, a nie jak do jakiegoś #!$%@?. Nie, nie ma po co błyszczeć w rozmowe, to nie jest konkurs na to jak szlachetne słowa użyjesz, a większość tych błyskotliwych tekstów brzmi po prostu snobistycznie jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. I uwierz mi, laski też mają problem z zagadaniem, bo nie raz dostawałem takie teksty, że przy monitorze robiłem facepalm. Luźne podejście, nikt nie broni przecież zapytać o
  • Odpowiedz
@spacja_enter: Stary ale zaraz wykopowe cucki i stulejarze ci napiszą że "używasz creepy tekstów, bo jak mozna pytać o czyjś zapach"? To są takie debile że masakra. Laska będzie im pluć w twarz a ci będą mówić, że deszcz pada. Cucki z wykopu tłumaczą KAŻDE zachowanie laski. I każdy tekst na podryw to jest dla nich "zły tekst".
  • Odpowiedz
Żadna nie będzie chciała takiego plotkarza

A to hipokrytki


@elf_pszeniczny: Czemu?

Ja swoich prywatnych konwersacji nie wrzucam na wykop lub tym podobne strony.
Gdybym zobaczyła, że osoba z którą rozmawiam to zrobiła, to sorry, ale koniec rozmów.
Płeć tu nie ma znaczenia.

Może ty lubisz, jak obce osoby zaglądają ci do szafy. Ale większość osób ceni minimum prywatności.

p.s.
https://www.wykop.pl/wpis/52490349/zaczynam-teraz-nowy-kierunek-defekow-22-lvl-here-n/#comment-186189731

Op do reszty udowodnił, że szkoda na niego czasu.

Równie dobrze
  • Odpowiedz
I każdy tekst na podryw to jest dla nich "zły tekst".


@Bunch: bo nie liczy się co jest tematem komplementu, tylko jak go przekażesz. Przyjdzie spierdoks, to zepsuje nawet najprostszy pomysł na komplement, tak jak OP w swojej zarzutce.
  • Odpowiedz