Wpis z mikrobloga

@77023: Ziomeczeku, sytuacja mężczyzn w tym matriarchacie może i nie jest kolorowa, ale w tym konkretnym przypadku problemem jest kwestia tylko i wyłącznie słabego intelektu. Gdyby gość miał choć trochę rozumu to wiedziałby że jedyne co osiągnie tym swoim samobójstwem to poprawi samopoczucie kolejnej hipergamicznej bestii. Jak tak go to bolało to powinien się odegrać na tej dziwce a nie odwalać taką żenadę w imię niewiadomo czego ( ͡° ʖ
@niewiemcorobic: typ prawdopodobnie jest jak większość tagu. Nigdy żadna go nie chciała i w końcu się trafiła jedna. Wbiła mu nóż w plecy i chłop stracił kontrole, a że miał predyspozycje w kierunku depresji to bohatyrnął. Jakbym miał jak ja w strone frustracji, to by w razie utraty kontroli roztrzaskał durny łeb albo i wyrwał chwasta
typ prawdopodobnie jest jak większość tagu. Nigdy żadna go nie chciała i w końcu się trafiła jedna.


@77023: Po pierwsze był, po drugie po czym wnosisz? Równie dobrze mógł być zbleupillowanym normikiem który na przegrywów pluł i żył w bańce wierząc w miłość do grobowej deski ¯\_(ツ)_/¯
@77023: Mam żal osób i naprawdę je podziwiam, które strzeliły samobója z powodu jakiś chorób genetycznych, skrajnej biedy czy braku perspektyw na poprawę życia i w konsekwencji wiecznej wegetacji połączonej z samotnością i odrzuceniem przez społeczeństwo. Co do tego specyficznego przypadku to jest to zwykła oznaka niskiego IQ i braku elementarnej wiedzy o naturze i psychologii kobiet, bo większość ogarniętych mężczyzn wie, że kobieta nie jest twoja, a jest to tylko
@77023: Z tym że jego stan psychiczny mógł być nieciekawy się zgodzę, ale myślę że więcej na tagu znajdziesz osób wierzących w św Mikołaja niż w możliwość długoterminowego uczucia przywiązania kobiety do mężczyzny. Wiara w takie bajki to akurat domena bluepilli i wyobrażam sobie że zderzenie z rzeczywistością może wówczas zaboleć.
@77023: Wydaje mi się, ze jak komuś nie podobaja się treści publikowane przez jakiś innych użytkowników to ma opcje zablokuj/usun ze znajomych zamiast bronić innym udostępniać co chcą ¯_(ツ)_/¯