Wpis z mikrobloga

@qlimaxmit: prawdopodobnie jedyne co ci zostaje do zgłoszenie się do syndyka (tzn. wypełnienie tego wniosku: http://cdp.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/CDP_wz%C3%B3r-zg%C5%82oszenia-wierzytelno%C5%9Bci-z-tytu%C5%82u-zam%C3%B3wienia-gry-Cyberpunk-2077.rtf i wysłanie go do sądu) i czekanie czy sąd przyzna ci pieniądze, ale to trochę potrwa.
Spróbuj ewentualnie jeszcze na maila z stopki maila z pierwszego twojego screena, może redzi co coś pomogą
Dzięki, czyli ogólnie sprawa się "rypła" i na takie rzeczy jest już zbyt późno. Pozostaje czekać na odpowiedź ze strony cyberpunk.net.


@qlimaxmit: a może pobieżnie opisz na mirko swoją sytuację finansową i spróbuj po prostu sprzedać jakiemuś mireczkowi. Sporo plucia jadem na tagu w stronę gry, ale może ktoś by chciał, bo z tym syndykiem to kasę dostaniesz za kilka lat i to pewnie nie całą.
@syn_kolezanki_twojej_starej: Kto chciał kupić ten już kupił (chcesz kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) cena jak na stronie + przesyłka ). Szedłem po sznurku i doszedłem do syndyka. Lepiej się tam nie pchać. Ktos powinien odezwać się z zamówienia cyberbunk net. Jednak z ich strony jest cisza. Według pierwszego skrina oni są teraz za te zamówienia odpowiedzialni. Mogli chociaż napisać, że mają to w dupie. Cisza jest najgorsza.
chcesz kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) cena jak na stronie


@qlimaxmit: też mam kupioną EK więc nie. Co do CDP to kolekcjonerka W3 którą dostałem miała każdą jedną płytę DVD źle wypaloną i nie dało się z nich zrobić instalki. Na szczęście dało się je skopiować na dysk (jakieś 90 minut jedna płyta) i obejść problem w ten sposób. Sporo ludzi to reklamowało ale CDP się wypięło
@qlimaxmit: podoba mi się fragment w którym piszą że zwrot kasy może potrwać nawet kilka miesięcy, a w następnym akapicie jest napisane że w ciągu 14 dni pieniądze wrócą na konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)