Wpis z mikrobloga

Impreza sprzed tygodnia. Pan wygrał w rankingu najgłośniej zamkniętych drzwi. Poprzedni faworyt był z pierwszej imprezy po pandemicznej gdzie minęło zaledwie 2 tygodnie od zdjęcia obostrzeń a parę osób urządziło sobie prywatkę.
Film specjalnie dla @PannaZofiaZawierucha która zauważyła na poprzednim że zawsze muszą trzasnąć drzwiami, zgadza się! Ale ten człowiek wygrał, dosłownie poleciał tynk ze ściany.

Zapomniałem dodać, w ten sposób zamykamy drzwi o 23:34

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
Jasak - Impreza sprzed tygodnia. Pan wygrał w rankingu najgłośniej zamkniętych drzwi....
  • 10
@Jasak ten klimat nagrywania z wizjera i cała ta sytuacja przypomina mi "kafkaesque nightmare" połączony z silent hill'em ( ͡° ʖ̯ ͡°). Trzymaj się Jasaku. Twoje wpisy przypominają mi perypetie brejdaka z sąsiadami w bloku więc Ci kibicuje
@Jasak cyfrowy judasz https://www.spyshop.pl/blog/judasz-prawde-ci-powie-jak-dziala-cyfrowy-judasz-do-drzwi/ cyk plus lampa z czujnikiem ruchu doraźnie. Weź sobie psa wyszkolonego kup też jakby co. Policja przyjmie zeznania, ale tego nie ruszy bo nie ma czasu na takie sprawy. Walcz z wynajmująca nie z lokatorami, oni widzą, że jedyne co robisz to wzywasz policję i nic z tego nie ma. Pewnie nawet wynajmująca im mówi że jedynie co może być to nalot, spisanie i tyle...
@Jasak: oh Mireczku jak ja Ci wdzięczny jestem Myslalem, ze ten aparthotel co w nim chce kupić to jakoś ogarnia takich gości.
Gadałem właśnie z recepcjonistka jednego z biznesów tu „Tu jest z dziesięć takich jak my”. I „Szczerze to niektórzy lokatorzy nas nie nienawidzą” ( ͡° ͜ʖ ͡°) a takie fajne było mieszkanie :)