Wpis z mikrobloga

Obiecałem w tym wpisie że wrzucę perełkę

Sytuacja następująca. Godzina 3 z hakiem budzi nas przemarsz 4 karynek przez korytarz, a dalej? Dalej już nagrywaliśmy.

No i powiedzcie że to jest normalne zachowanie.
Łącznie 12 osób, 4 karynki przed filmem, 8 na filmie.
Edit: Jeszcze dodam że sytuację ponad rok temu opisywałem tutaj:
wpis 1
wpis 2


#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
Jasak - Obiecałem w tym wpisie że wrzucę perełkę

Sytuacja następująca. Godzina 3 z...
  • 27
@niemily: Bo typowy polski remont odbywa się w blokach z wielkiej płyty, gdzie wywiercenie jednej dziury to godzina roboty i dwa stępione wiertła.

W amerykańskich "kartonowcach" jak chcesz powiesić obrazek to bierzesz wkrętarkę, przykładasz obrazek, w 5 sekund wkręcasz wkręta i masz obrazek, który będzie wisiał przez 20 lat.

A w Polsce? Pożyczasz trzydziestokilową wiertarę, kupujesz pięć wierteł przeciwpancernych, idziesz do sklepu po czteropak harnasia, wyrzucasz żonę i dzieci z domu,
Bo typowy polski remont odbywa się w blokach z wielkiej płyty, gdzie wywiercenie jednej dziury to godzina roboty i dwa stępione wiertła


@Vittel: jak się używa #!$%@? 300W zamiast młotowiertarki z udarem i wiertłem z wkładką widiową to tak jest. Jak się ma narzędzie i zna na robocie to zajmuje to (wywiercenie jednej dziury) jakieś 30 sekund. Za to Polska ściana w przeciwieństwie do Amerykańskiej wytrzyma nie tylko lekkiego kopniaka ale