Wpis z mikrobloga

Eh... Cały dzień trajkotania, niemieckiego popu, trajkotania, innej muzyki. Wkurzyłem się i tupnąłem po raz 50ty. Usłyszałem "#!$%@?#j", no i mnie poniosło... jak wrzasnąłem "TY SPIERD#LAJ GŁUPIA K#RWO" to aż wyszła z lokalu. Tam mogą być ze dwie karyny i jakiś seba się czasem odzywał. I teraz jest kiepska sytuacja bo to taka swoista wojna, a wolałbym się wyspać w nocy.

I co tu zrobić? Policja nie pomaga na "krzyczą, głośno gadają i słuchają co jakiś czas przez godzinę za głośno muzyki". Zejść tam do nich to jedynie czeka mnie pyskówka. Firma zarządzająca to jedna wielka kurtyzana i nic nie pomogą.

poprzedni wpis


#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 4
  • Odpowiedz
@Jasak: też wynajmujesz czy na swoim? Rozmawiałeś z właścicielem/operatorem nieruchomości? Słyszałem, że najbardziej zdesperowani mieszkańcy dużych miast potrafią zaklejać zamek do drzwi bądź wykręcić korki (jeśli są ogólnodostępne) w uciążliwych lokalach...
  • Odpowiedz
Dlaczego nie skrzykniecie się z sąsiadami i nie urządzacie wariantu barcelońskiego? Demolowanie tych lokali, fekalia, wylewanie nieczystości i śmierdzących substancji pod drzwiami (tak żeby substancja wplynela do środka) - dobra organizacja i w miesiac problem bylby rozwiązany. Właściciele tych krótkoterminowych wynajmow szybko poszliby z torbami próbując z tym walczyć i poszliby na ugode - albo sprzedaż komu innemu albo wynajem normalny (długoterminowy). Na waszej blokowej posesji jestescie w tych dzialaniach nie do
  • Odpowiedz
@lukaszzz: na tak jakby swoim ale się wyprowadzam. Rozmawiałem, mają to krótko mówiąc w dupie. Też słyszałem!

@123456123: Większość pięter już jest w całości wynajmem. Na moim nie ma nikogo, są dwa puste lokale, dwa na krótki i ja. Z jednym sąsiadem który ma też przez ścianę już się dogadałem że będziemy wzywać razem policję.

Sprawa przegrana, rozwiązań prawnych nie ma, poza prawne są cóż... poza prawem.

Dodam tylko że
  • Odpowiedz