Wpis z mikrobloga

@m0rdeczka: z dwoma instruktorami obok. Będzie pan zadowolony, jak będziesz się cykał przed wyjściem to instruktor zmotywuje kopniakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie polecam, nawet jak nie będzie nikogo znajomego to będzie spoko, bo w skoki bawią się ogólnie bardzo fajni ludzie.
@m0rdeczka: na pewno nie będziesz jedyny na kursie, więc będzie grupowa motywacja nowicjuszy :) Do tego spadochroniarze, to świetni ludzie! W zależności od tego jak Ci będzie szło, to będziesz miał 2 skoki z 2 instruktorami, a później 4 z jednym. Instruktorzy AFF są bardzo doświadczeni w skokach, ale niekoniecznie w nauczaniu. Dlatego wybadaj sobie, który instruktor ma duże doświadczenie jako instruktor (w porównaniu do reszty) i poproś o niego jako
@gawronfly: myślałem że to aff. To nie będzie free Falla? Anyway i tak niezły wyczyn będzie. Jak przeżyje 1 skok to mam zamiar wziąć parę, nie wiem czy już w sobotę czy raczej w niedzielę będą skoku już po jakimś egzaminie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rdeczka: static jest bez free falla, ale i tak warto, bo adrenalina przed wyskokiem podobna. Mordą Ci się będzie cieszyć przez miesiąc po skoku :D W trakcie lotu już strachu nie ma, jak już to w samolocie, ale znajdą na Ciebie sposób. Znam dziewczynę, która miała za sobą już kilka skoków solo i nadal trzeba było ją namawiać do wyskoku z samolotu xD
@gawronfly: robiłem w zeszłym roku pod koniec sezonu, więc zdążyłem zaliczyć tylko kurs + 1 skok samodzielny (czyli 8, bo za destabilizację podczas lotu byłem w plecy ze wszystkim). A w tym roku niestety hajsu nie stykło na odnowienie szkolenia. Za to w przyszłym roku będę o wiele częściej na niebie :)
@lofca: @gawronfly: @chemik_kieszyk: a tak teraz myślę, ja muszę coś zabrać, jakoś się specjalnie ubrać? Bo informacji zero. Jakiś kombinezon to chyba nam dadzą, no a buty to mogę miec jakieś zwykłe najacze, ma to znaczenie?
Wiadomo, że jakby sie zagłębić to pewnie cały profesjonalny sprzęt zawiera nawet skarpetki czy dedykowane sznorówki, no ale tak na pierwszy raz?