Wpis z mikrobloga

Próbowałam wytłumaczyć Januszowi lvl 63, ze krowy dają mleko tylko jak urodza cielaki. I ze rodzą je po sztucznym zapłodnieniu.
To mi starał się wytłumaczyć dziad, ze sa teraz krowy modyfikowane genetycznie, które dają mleko bez urodzenia cielaków.
Kur*a z kim ja pracuje.

#pracbaza
  • 205
  • Odpowiedz
@huzzah: może Ci to rozwali mózg, ale nawet ludzkie kobiety, które nigdy nie były w ciąży, a adoptowały dziecko, są w stanie szutcznie wywołać u siebie laktację poprzez stymulację. I są też kobiety, które karmią swoje dzieci do 8 roku życia albo i dłużej.
  • Odpowiedz
@Goryptic rozwala mi mózg jak ktoś porównuje dwa zupełnie inne gatunki zwierząt xD zwłaszcza tak wyspecjalizowany pod względem hodowlanym jak bydło mleczne

Taka krowa bez ciąży i co za tym idzie zasuszenia będzie dawała mleko 2, a w ekstremalnych przypadkach 3 lata (o ile ktoś na tyle głupi jest żeby to robić) i to w naprawdę smiesznych ilościach
  • Odpowiedz
Kiedyś na wsi krowy się cieliły z raz, a potem jak się nie przestawało regularnie doić, to dawały mleko i przez 15 lat.


@Goryptic: To jest bzdura porównywalna to tego typa z postu OPki. Wiesz, że każdemu zależy na cielaku, bo to pieniądze po prostu.
  • Odpowiedz
To jest bzdura porównywalna to tego typa z postu OPki.


@Wloczykij2: no to najwyraźniej moi rodzice mieli tą zmutowaną krowę GMO, bo żyła tyle co mój pies i ciągle dawała mleko.
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: #!$%@? urodziłem i wychowałem się na wsi a też myślałem, że dają mleko zawsze xD. Co prawda nigdy nie mieliśmy krów czy świń ale wszyscy znajomi mieli, teraz już wiem skąd określenie "jałówka" xD, bo jałowa i nie daje mleka xD.
  • Odpowiedz