Wpis z mikrobloga

Jak wyglądało auto waszego dzieciństwa, którym wozili was rodzice, gdy byliście mali? U mnie były to maluchy, najpierw pomarańczowy ST(ale z plastikowymi zderzakami, rodzice go unowocześnili i wymienili xD) potem biały maluch przejściówka podobny do tego na zdjęciu(zdjęcie randomowe, z neta), większość detali i usprawnień miał jak FL, ale był nadal odpalany linką rozrusznika zamiast stacyjką.
Pierwszy poszedł do garażu gdy miał 14 lat, w 1998, po stłuczce z Polonezem Truckiem(pamiętam że w tym Polonezie była baba i facet i wyszydzili moich rodziców, baba początkowo udawała nieprzytomną dla żartu i kpili sobie z faktu, że maluch był wyraźnie uszkodzony a polonezowi nie stało się nic) i służył na części do białego a ja się w nim bawiłem w momentach gdy tata odwiedzał garaż. W białym mój tata zamontował pasy bezpieczeństwa z tyłu dla mnie, a sam Fiat jeździł aż do 2003, gdy miał już 17 lat, pod sam koniec był pomalowany minią w brązowe ciapki i średnio co tydzień coś w nim się psuło, a to ktoś trąbił bo tylny migacz znienacka przestał działać, ostatecznie poszedł w odstawkę kiedy #!$%@?ło się sprzęgło na środku drogi.
A jak było u was, co było samochodem waszego dzieciństwa?
#samochody #motoryzacja #pytanie #nostalgia
Pobierz Ikarus_260 - Jak wyglądało auto waszego dzieciństwa, którym wozili was rodzice, gdy b...
źródło: comment_1600153109VBa0aqb9lr6tSvbuDzWIYe.jpg
  • 96
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ikarus_260: Panie, ja na dywan po drabinie wchodziłem, więc nie mam pojęcia. Do szkoły zawitałem na początku lat 90. Jedyne co pamiętam to że po wypadku z jakimś "lepszym" pojazdem, to my wróciliśmy na kołach a temten na lawecie