Wpis z mikrobloga

@kodecss: Spotkałem chyba z jedną biedrę w ostatnim czasie, gdzie tego nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) (inna sprawa, że staram się unikać chodzenia tam jak tylko mogę) Słyszałem, że to ponoć #!$%@? lodówki, z których leje się woda i robi się błoto w zmieszaniu z brudem na podłodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nowa_Zielonka_: mem z lidlem to największe oszustwo, podobnie jak mem z monsterem

W Lidlu jest lepiej niż w biedrze ale to nie sztuka, natomiast i czystość i zastawianie alejek towarem nie jest idealne. Kiedyś się przejdę i porobie zdjęcia, zrobię jakiś chwytliwy tytuł i może ludziom wejdzie to do świadomości

A ogólnie Lidl vs Biedronka to jak kłótnia dwóch żuli, który mniej śmierdzi. Oba sklepy są dla biedaków, niekoniecznie finansowych

Czy to jest jakas polska norma ze w kazdej biedrze jakiej bylem podloga sie lebi od jakiegos czarnego gowna??


@kodecss: podświadomie polski klient jak widzi że jest syf to znaczy że musi być w sklepie tanio (bo im nawet na sprzątaczkę nie starcza). Jakby wszystko było czyste jak w Lidlu to polaczek pomyśli że to dlatego że go jebią na cenie pasztetu.
@kodecss: kiedyś byłem w bierze i chciałem kupić pieluchy które były na najwyższej półce. Przed półką stala paleta wysoka na dwa metry i nie dało się przecisnąć między nią a półką. Musiałem wziąć #!$%@? wózek i odprowadzić te paletę pół metra bo #!$%@? bym ich nie zdjął. Od tego czasu nie chodzę do biedry bo nikt mi za to nie zapłacił do dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)