Wpis z mikrobloga

@MikiGRU:

zobacz jak łatwo ci obrażać drugiego czlowieka bez powodu hipokryto

I co ja mam do tego wpisu obrażającego Polaków, gdzie tu jakaś hipokryzja?

Polska to nie jest tylko napis to dużo więcej ale ty to dobrze wiesz

Polska to konstrukt społczeny, a Polacy to ludzie. Polskę można dowolnie krytykować bo to nie osoba a idea, a nie można nienawidzić Polaków tylko za to że urodziłsię na terytorium polski i jest
@MateriaBarionowa co ty się tej polski uczepiłeś jak brzytwy? Przykładów obrażania Polaków na wykopie jest masa, więc zejdź na ziemię a nie piszesz tylko o tym o czym jest ci wygodnie pisać brednie. Polska to nie tylko idea to także dom wielu ludzi, ich kultura, pochodzenie, atakując kulturę, pochodzenie, tożsamość częściowo atakujesz też tych ludzi.

Wg twojego toku rozumowania nie mogę obrażać homoseksualistów ale atakować homoseksualizm już mogę bo to przecież nie
co ty się tej polski uczepiłeś jak brzytwy?


@MikiGRU: Nic o polsce nie napisalem dopoki w moim wpisie o żydach nie dałeś jakiejś wypowiedzi obrażającej polaków pisząc o jakiejś mojej hipokryzji jabym miał cokolwiek z tą wypowiedzią w spólnego. Wiec nie wiem po co zmieniasz temat na Polskę.

Przykładów obrażania Polaków na wykopie jest masa, więc zejdź na ziemię a nie piszesz tylko o tym o czym jest ci wygodnie pisać