Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niech ktoś da #protip y dla typowego wykopka który idzie na wesele kumpla bez oficjalnej partnerki, ale już został "sparowany" przez młodych. Idę sam, ale psiapsióła młodej też idzie sama i nikogo nie zna, więc usadzili nas specjalnie obok siebie. Jak mam się zachowywać? Aż taką #!$%@?ą by się do niej nie odzywać nie jestem, bardziej ze mnie failed normie, ale co z nią robić? Zagadywać? Tańczyć całą noc? Jak mam się zachować? W tamtym roku byłem z partnerką (koleżanką z piaskownicy) na innym weselu i było w miarę ok, ale ona wiedziała że nie jestem zbyt dynamiczny. Coś tam potańczyliśmy (nie umiem jakoś dobrze, ale jak % wejdą do głowy to tańczę xd), ale dużo też siedzieliśmy na dworze na fajce, bo koleżanka pali jak smok. W tym roku z nią nie mogę iść, bo znalazła sobie kogoś. Co robić teraz? Młodzi już heheszkują "zobaczysz hehe mirek, Pati to w sam raz dziewczyna dla ciebie hehe". Obawiam się krindżu, bo nie wiem co jej nagadali o mnie albo w trakcie wesela będą w naszym kierunku wygadywać jakieś głupie tekściki. Ja 27 lvl #foreveralone, ona 26 lvl 6/10, ale nie atencjuszka (wg mojego stalkingu fb ma poblokowanego dla nieznajomych, a insta nie ma). Na wesele nie chciałem iść, ale głupio było mi odmówić koledze którego znam od małego brzdąca.
#kiciochpyta #wesele #przegryw #taniec #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f588b058679b6c666e7b46c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 45
@hpiotrekh może będzie śmieszniej, na ostatnim weselu na którym byłem kuzynka przyszła z koleżanką (ostatni rok liceum). Kuzynka się spiła okropnie, a jej koleżanka zaliczyła w kuchni wszystkich panów z obsługi. Fajnie było.
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet nie myśl o tym żeby do niej pisać. pytasz o radę wykopków, którzy w większości nigdy nie zamienili zdania z kobietą. Napisanie do nieznajomej ( i w dodatku wystalkowanie) jest naprawde głupią radą. Pomyśli, ze jesteś jakimś desperatem. Po jaką cholere masz ją zapraszać na spacer? Przecież to normalna impreza jak wiele innych. Osoba która to doradziła, jest nieźle jebnięta. Nie bierz takich rad, bo jeszcze sie okaże że
@AnonimoweMirkoWyznania nie zostałeś sparowany i nie przydzielono Was do seksu socjalnego, tylko zostaliście posadzeni obok siebie. Tylko tyle. Tak jakby w kinie było akurat wolne miejsce i wyszło siedzieć obok jakiejś laski, przecież nikt Ci nie każe się z nią lizać XD.

Nie stalkuj, nie pisz, nie traktuj jak pary. Po prostu siedzisz obok randomowej panny. Jak się będzie kleić (rozmowa albo ona) to możesz coś kręcić, a jak nie to potrenuj
@AnonimoweMirkoWyznania:
Obczaj ją przed kościołem zaproponuj lodzika (weź serwetki, żeby kolan nie pobrudziła). Do obiadu zachowuj się szarmancko (jakby to był początek wspaniałego związku), koło godziny 22 mogą być kłótnie. Po północy jakiś drętwy seks jak w starym dobrym małżeństwie). Jeśli będą tam poprawiny to zerwanie jeśli bez poprawin to nad ranem się rozstajecie xd

Na poważnie:
Zachowuj się kulturalnie, jeśli dania nie będą wydzielone tylko ogólnie dostępne na stole to
@AnonimoweMirkoWyznania mowie ze jak potraktujesz to na luuzie to moze sie rozwinac ze fajnie sie pobawisz. Pozbadz sie z glowy ze zostales sparowany lub jak tagu przegryw olaboga kobieta. Normalnie na luuuzie jak z ziomkiem. To chociaz nudne wesele nie bedzie. Jak zobaczy ze nie jestes stukniety I nie masz dziwnych filmow to ona tez na luuzie moze pobawic sie
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem ostatnio na kilku weselach i wszędzie ten sam schemat. Dopóki nie poszła pierwsza flaszka, to było sztywno.
Ale spokojnie czekałem, wiedząc że będzie lepiej. Z laską normalnie gadaj, nie wyjdź na creepa. Fajnie jest jak się stolik zintegruje.
Najlepsze było wesele gdzie nie znałem nikogo oprócz mojej kobiety. Wybawiłem się i towarzysze byli spoko, a najgorsze u kuzyna XD