Wpis z mikrobloga

@Czeski-: Jak ty wiedzy szukasz w podręcznikach to powodzenia w życiu.
Widzę że mam do czynienia z homo "ekspertem".
W trakcie rozwodu swoich rodziców jak był nieletni to zaczął go rąbać w dupe jakiś stary pryk. Czy to mogło mieć wpływ na jego orientację to nie wiem ale na jego głowę miało wpływ.
@czeki21: oj ie ja sam znam takich przypadkow xD jestem w stanie wyliczyc lekko 4 dziewczyny i 2 chlopcow ktorych znam z dosc bliskiego srodowiska i na przestrzeni ostatnich lat zrobili to samo co twoj kumpel.
i tez ich wymowka jest "zgwalcil mnie mezczyzna odwidzial mi sie penis" albo "bylem molestowany" i ciekawi mnie ile w tym prawdy a ile checi wyroznienia sie. bo sam jakby mi sie spodobaly chlopy to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Czeski-: do homo nic nie mam, ale co do łatwości z jaką można rządzić zróżnicowanym narodem to gość ma rację. Różnorodność nie jest siłą ale obciążeniem które od pewnego momentu sprawia, że kraj jest w permanentnym stanie wewnętrznego konfliktu i polaryzacji. Raj dla polityków.
@Another_One dlatego polska multinarodowa i multireligijna była najpotężniejszą wersja tego kraju w historii. I dlatego USA, najbardziej zróżnicowany etnicznie kraj jest aktualnie potęga ( ͡º ͜ʖ͡º) dlatego też to #!$%@? lewactwo uczyniło z Francji i Niemiec potęgi gospodarcze i polityczne. I dlatego poziom HDi jest najwyższy w tych komunistycznych kołchozach jak Szwecja. I dlatego wszyscy z tych krajów uciekają do konserwatywnej Rosji.
@Fighter_forGlory: to nie jest zasłyszany przypadek ale najprawdziwsza historia. Ja jej nie traktuję jak jakiejś busoli która tworzy mój światopogląd ale raczej jako młotka który burzy utarty przesąd że ze skłonnościami homoseksualnymi ludzie się rodzą i nie wolno mówić że jakieś życiowe przeżycia mogły ich do tego pchnąć.