Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Mija rok od momentu odebrania mieszkania w stanie surowym od dewelopera. 69m2.
Wczoraj zrobiłem podsumowanie ile poszło hajsu na wykończenie. Chciałem zamknąć temat w 100 tyś ale się nie udało A została jeszcze zabudowa w salonie za ok 15k.
Na ten moment na liczniku jest 122716 zł.
Na materiałach nie oszczedzalem ale miałem sporo rabatów.
Mam w Excelu dokładny kosztorys gdyby ktoś chciał zrobić obczajke ile na co wydałem. Może komuś się przydać.
Jak będzie zainteresowanie to mogę wrzucić parę fotek wnętrza.
Na pewno oszczedziłem na projekcie bo moja żona jest architektem wnętrz.
Sporo też sam robiłem- malowanie, tapetowanie, listy przypodłogowe, sprzątanie, montaż oświetlenia i ledów w zabudowie.
#remontujzwykopem #budujzwykopem #remont #wykonczenia
  • 40
  • Odpowiedz
@galas771: poproszę o plik. Czeka mnie wykończenie ok 80 m^2 i również mam zamiar wszystko podliczyć.
Dużo mebli na zamówienie? Coś oprócz kuchni?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokey: kuchnia i łazienka na wymiar. Jeszcze ma dojść zabudowa w sypialni na całej ścianie. Zaraz wrzucę link do pliku.
  • Odpowiedz
@galas771: tanio jak za zabudowę kuchni i łazienki i na AGD też nie poszalałeś. Fliziarz również w miarę tani, za to sporo poszło na podłogę, ale rozumiem, że chciałeś drewno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: napisałem że miałem rabaty :p żona architekt wnętrz pracująca w zawodzie i dająca zlecenia różnym wykonawcą na serio może złapać mega rabat:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: tak chcieliśmy drewno, stwierdziliśmy że tego na pewno nie wymienimy nigdy w mieszkaniu, chyba że jakaś sytuacja losowa.
  • Odpowiedz
@galas771: podeślesz zdjęcie kuchni? U mnie różowa nawymyślała głupot w tym pomieszczeniu i już za zabudowę udało się zejść z cenry rynkowej 29 k o całe 10 tysięcy (też po "grubej" znajomości) ale i tak wydaje mi się to za wysoką ceną :/
  • Odpowiedz
@galas771: dzięki. Miałem pytać co Twoja małżonka jako architekt sądzi o szafkach pod sufit, ale mam juz odpowiedź. xD
Blat to laminat?
Fronty lakierowane?
Okap nie jest za nisko nad płytą?
  • Odpowiedz