Wpis z mikrobloga

@jabukasiga: u mnie to samo od 3 dni. Wygląda na to, że topcashback zaczyna mocno przycinać i nie nalicza. Zazwyczaj było doliczane do konta po kilku godzinach, a teraz pusto , a support twierdzi, że wszystko jest w porządku. Topcashback staje się scamem ?! Taka sytuacja z zakupami na banggood, niestety nie mogę do tych transakcji zgłaszać claima, więc pozamiatane.
  • Odpowiedz
@kemp666: Ale uderzyłeś do supportu w sprawie nienaliczonych tranzakcji z Banggooda? TC ma od poniedziałku problem z BG. Trzeba im to uzmysłowić by ktoś tam ruszył dupę i się temu przyjrzał.
Jedyna metoda to otwierać tickety do supportu poprzez "Bugs/Errors report". Jak zostaną tym zasypani to w końcu ruszą dupsko.
@jabukasiga: Tranzakcje z Ali pojawiają się w TC po bardzo długim czasie, czasami dopiero po potwierdzeniu otrzymania przesyłek na Ali.
  • Odpowiedz
@jabukasiga: jest informacja na ich stronie, że już nie ma opcji wypłat na PP

@GleboZgryz: napisałem do supportu TC ale twierdzą, że z Banggood nie ma żadnego problemu i że nic nie mogą zrobić, bo dla tego sprzedawcy roszczenia nie obowiązują. Czyli kompletna ignorancja.
Tobie też nie nalicza?
  • Odpowiedz
@GleboZgryz: nie zauważyłem tego wątku. Ostatnie naliczenia mam z 25 sierpnia, od tamtej pory kilka zakupów i kompletne zera, więc podejrzewam że to chińczyk przestał akceptować transakcje z niewiadomych powodów. Chyba, że TC postanowiło mocno skroić użytkowników, nie można tego wykluczyć, tym bardziej że support udaje, że nić się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@kemp666: Oni zawsze tak udają. Jakieś kilka miesięcy (może rok) temu była analogiczna akcja. I to w podobnym czasie czyli kiedy TC zaczyna wypłacać zaległy cashback za poprzedni miesiąc (koło 23 dnia miesiąca). Pamiętam że wtedy pisał tutaj chłopak co zrobił 2 duże tranzakcje które nie naliczyło i był na tyle przekonujący dla supportu że po około tygodniu (w poniedziałek kolejnego tygodnia) nagle wszystkie zaległe powskakiwały, nie tylko jemu ale również
  • Odpowiedz
@GleboZgryz: już im wspomniałem, że zrobię kilka "review" w różnych miejscach, bombarduje ich ticketami i nie odpuszczę tego. Faktycznie w zeszłym roku było podobnie, wtedy pamiętam część transakcji naliczało, a większość gdzieś ginęła ale większość przywrócili. Mam nadzieję, że teraz też będzie podobnie i "cudownie" zostaną odnalezione.
  • Odpowiedz
@kemp666: Na razie nic mi się nie obiło o oczy. Duża część osób pewnie posłusznie czeka przez 7 dni jak sugeruje support i zaczną działać pewnie w środku tygodnia. Za wolno to wszystko dla mnie, muszę zrobić zakup jak najprędzej.

Jeżeli ktoś robił zakup na Bannggood z użyciem Topcashback w weekend i mu naliczyło niech da znać.
  • Odpowiedz
@kemp666: Nie mam żadnych doświadczeń. Ale trzeba chyba jakieś ruchy już zacząć wykonywać. Teraz zastanawiam się jak by TC tanio przetestować nie wdając się w preordery które potem trzeba na supporcie wycofywać.

Widzę, że na Quidco jest jakiś referal program - 10 funtów. Ktoś, coś?
  • Odpowiedz
@GleboZgryz: zrobiłem przez Quidco jeden zakup i wskoczył po minucie, więc tracking działa. Niepokoi tylko informacja o tym, że trzeba czekać kilka miesięcy na wypłatę.
  • Odpowiedz
@GleboZgryz: dobre pytanie, generalnie to jest określone na jakiś absurdalny czas do 6 miesięcy ale liczę na to, będzie szybciej, tak jak jest z naliczeniami, które podają że są widoczne do 6 godzin, a w praktyce po minucie.
Co do Topcashback to wygląda to już na czysty SCAM, support już nawet nie odpisuje, tickety mam pootwierane i mają to w dooopie.
  • Odpowiedz
@GleboZgryz: jest odpowiedź od TC po 3 dniach. Napisali, że rozpoczynają "investigation", niczego nie mogą obiecać ale jeśli to błąd po ich stronie to dodadzą brakujące transakcje. Czyli nadal nie wiadomo co będzie.
  • Odpowiedz