Wpis z mikrobloga

No nie ma homofobi, nic nie mam do tego typa że mu się kolor włosów nie podobał, miał prawo do swojego zdania


@leazyboy: czy jakieś 5 lat temu, jeśli ktoś nosił tęczowopodobne wyroby, też stawał się obiektem agresji? Tak się pytam, bo nie pamiętam takich doniesień w mediach (oprócz słynnej tęczy na placu Zbawiciela).
@tmtm: określiłem tak ludzi atakujących niewinnych, za kolor włosów.
A nie ludzi broniących się przed szkalowaniem swojego dobrego imienia. Widzisz, znowu udajesz durnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuwuzela1: tak, "prowokowanie" włosami to dokładnie to samo co jeżdżenie po mieście ciężarówką, z której wyzywasz ludzi od pedofilów. Masz więcej takich błyskotliwych myśli?
co ma wspólnego kolor włosów z homofobią? jak masz kolorowe włosy to musisz być homo?


@magik-86:

czekaj, ale gość zaatakował drugiego, bo nie podobał mu się jego kolor włosów. Gdzie tu alpekt homofobii?


@Westfield: ja nie wiem, czy wy zawsze musicie w przypadku agresji motywowanej homofobią #!$%@?ć takie fikołki? To jakiś syndrom wyparcia każe wam podświadomie poniżać się, #!$%@?ąc logikę oraz rozum i godność człowieka?

Czy to naprawdę wymaga jakichś
tak, "prowokowanie" włosami to dokładnie to samo co jeżdżenie po mieście ciężarówką, z której wyzywasz ludzi od pedofilów. Masz więcej takich błyskotliwych myśli?


@Soojin21: czyli z jednej strony usprawiedliwiasz anarchistycznych bandytów a z drugiej strony doszukujes zsie na sile jakiejs motywacji u drecha XD

niezla reltywizacja xdddd
a nie wiem, czy wy zawsze musicie w przypadku agresji motywowanej homofobią #!$%@?ć takie fikołki?


@bacaa90: Fikołka to Ty robisz, bo jebnięcie komuś nawet za kolorowe włosy to nie żadna homofobia tylko debilizm.
Jeśli ktoś jest debilem to sobie zawsze znajdzie powód, żeby komuś #!$%@?ć jak będzie chciał.
Walczyć powinno się z debilizmem a nie z homofobią.
@gram_w_mahjonga: Ale ja nigdzie nie napisałem, że to jest normalne. Stwierdziłem tylko fakt, że tak bylo (I nie ważne jakie to były czasy) jest i pewnie będzie. Oczywiście, uważam tak jak Ty, że każdy powinien czuć się bezpiecznie ale ludzie są jacy są i tęższe łby niż wykopki czy internetowi napinacze próbowali ten problem rozwiązać. Zawsze istniały grupy, gdzie jedna zwalczał drugich (dresiarze metali, punki-skinów, skini-punków). Nie jestem socjologiem ale jestem
Fikołka to Ty robisz, bo jebnięcie komuś nawet za kolorowe włosy to nie żadna homofobia tylko debilizm.


@magik-86: tak mordo, tak było xD Jak ktoś dostanie #!$%@?, bo agresorowi kolorowe włosy kojarzą się z pedałami, których nienawidzi, to to nie jest homofobia. To jest debilizm xDDD I #!$%@?, wszystko cacy, W POLSCE NIE MA HOMOFOBII, można się rozejść.

Ja #!$%@?, skończcie sie poniżać.
o wymyśliłeś Ty,

Tego nie ma ani w poście ani w oryginalnym artykule.

To są Twoje wnioski pasujące do Twojej tezy.


@magik-86: tak, oczywiście, wiadomo, młody dostał #!$%@? bo agresor był fanatykiem brunetów, a on miał blond. O to poszło.