Wpis z mikrobloga

Mirki, jechał ktoś może w tym roku trasę Nysa-Odra (lecimy Świnoujście - Zgorzelec)? Jak wygląda sprawa noclegów u Niemców? Trzeba wjeżdżać do nas żeby łatwiej/szybciej złapać nocleg? Track jest lekką modyfikacją oryginału (z wjazdem w Gryfinie na Blue Velo do Kostrzyna nad Odrą). Przy okazji, podobno w Meklemburgii (przy Świnoujściu) są jakieś kwiatki z wpuszczaniem "jednodniowych turystów"? :F
#szosa #rower #gravel
Pobierz uysy - Mirki, jechał ktoś może w tym roku trasę Nysa-Odra (lecimy Świnoujście - Zgorz...
źródło: comment_1598340847clBEXMxMMHyC0amjDaTdFu.jpg
  • 18
Przy okazji, podobno w Meklemburgii (przy Świnoujściu) są jakieś kwiatki z wpuszczaniem "jednodniowych turystów"? :F


@uysy: Też słyszałem. Także chyba lepiej nie ryzykować mandatu.
Chyba, że masz tam nocleg zarezerwowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uysy No niby da się ale do najlepszych ten odcinek nie należy. Alternatywnie mozesz ogarnac przeprawe przez Zalew z Trzebieży do Kopic i w ten sposób ominąć najgorszy odcinek trasy.
@acetanilid: Szczecin to bysmy chcieli ominąc i spać gdzieś na tej wysokości, pozniej dobujać się do Gryfina i w Kostrzynie wrócic na niemiecką stronę.
Piekne dzieki wszystkim za informacje :).
@uysy: pomiędzy Kostrzyniem a Frankfurtem, jeżeli będziecie jechali mocno śpięci, wyprostowani ale uśmiechnięci i pozdrawiali ludzi siarczystym "halu" albo "tczuus" powinno być ok, testowałem wczoraj, mijałem zaladwie jeden oznakowany radiowóz i wielu rowerzystów na ścieżkach, wszyscy udawalismy Niemców, heh.