Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W poszukiwaniu szczęścia na portalach randkowych najbardziej mnie smuci to, że tak łatwo jest skreślić drugą osobę i to w najmniej oczekiwanym momencie. To już moja znajomość, która skończyła się w ten sposób. Spotykacie się, niby rozmawia się miło, niby trwa to kilka godzin, niby pod koniec słyszysz słowa "chętnie się jeszcze z Tobą spotkam", ale i tak okazuje się, że to wszystko nie ma znaczenia, bo na drugi dzień jesteś olewany, otrzymujesz odpowiedzi po kilku godzinach, a na pytanie o spotkanie odpowiedź nie przychodzi już wcale. To samo na etapie jeszcze samego pisania, spoko się rozmawia, myślisz, że wszystko ok, a tu nagle wysyłasz wiadomość (zwykłą, normalną, bez żadnych podtekstów), na którą już nigdy nie dostajesz odpowiedzi. Nie narzekam na brak par, trochę tam ich mam, jednak będąc średniakiem z twarzy i mając jednocześnie introwertyczny charakter nie jest łatwo randkować.

Niestety w dużej mierze jest to wina samych facetów, a dokładniej mówiąc spermiarzy, którzy dają atencję kobietom będącym na niższym poziomie atrakcyjności niż oni sami. Doszło do tego, że dziewczyny mając taki duży wybór mogą skreślić kogoś przez byle pierdołę, na empatię nie ma miejsca, po prostu najlepiej przestawać odpisywać bez żadnych wyjaśnień i tyle. Jednak nie czuję tutaj nienawiści do innych kobiet o wiele większą pogardę czuję do spermiarzy własnie.

#tinder #badoo #randki #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f439a30e17b553ed4d377d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania:

na etapie jeszcze samego pisania, spoko się rozmawia, myślisz, że wszystko ok


Za szybko zaczynasz myśleć że coś może z tego być. Nie dziw się że uciekają jak widzą, że koleś którego znają 1-2 tygodnie, albo i krócej (1-2 dni) zaczyna sobie z nimi w myślach układać wspólne życie - wyobrażać związek i tak dalej. Nie każdy chce wchodzić w bliższą relację po tygodniu ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Tam się we łbie #!$%@? im od ilości opcji, ile razy to przerabiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet taka szara myszka introwertyczka, co dopiero założyła konto zaraz to widać po nich. Z początku odpisuje niemal od razu, odpowiedzi wyczerpujące temat, o coś dopyta, a po paru dniach zlew. No i jeszcze mogłeś się wyminąć z jej wyobrażeniem vs Ty w realu. Nigdy ci nie powiedzą tego
Uwaga, podaję szokującą informację. Kiedy kogoś nie znasz, to... nic o nim nie wiesz! :O I dowiadujesz się coraz więcej w trakcie poznawania. To normalne, że przy którymś z kolei kontakcie mogą wychodzić rzeczy, które są podstawą do skreślenia albo po prostu dochodzi się do wniosku, że to jednak nie ta osoba, której się szuka. Nie ma w tym niczyjej winy.

Ty nigdy tak nie miałeś, że dziewczyna początkowo wydawała się spoko,
NaćpanaMarzycielka: no ja waśnie wychodzę z założenia, że trzeba poznać człowieka, niestety twoja płeć tego nie rozumie i pomimo danej im szansy frustrują sie, że jeszcze seksu nie ma, bo myślą, że dwa spotkania to już będzie wyro :) jak widać nie warto dawać szansy samcom

Zaakceptował: LeVentLeCri
Głupio im powiedzieć wprost, nie chcą być niemiłe, boją się reakcji. Jak mówiłam, nie popieram tego, ale jest to powszechna praktyka, u facetów również. Większość ludzi woli się chyłkiem wycofać zamiast dopuścić do jakiejś "konfrontacji". Czasem może też być po prostu friendzone, ktoś chce dalej utrzymywać kontakt, ale tylko koleżeński.