Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milejska: kierując się opiniami wykopków zamówiłem 6 opakowań po 400g ich różnych żelków. Więcej tego błędu nie popełnię. Są zwyczajnie niedobre. Nie wiem co ludzie w nich widzą.
  • Odpowiedz
No cóż, większość wykopków to zwykle dziady zapiepszajace za minimalną na wsiach. Chcą żyć jak ludzie i szukają zamienników, w cenie i jakości gówna. Jak im to wytkniesz to zamęczą Cię lieczbnością sami siebie oszukując i wzajemnie klepiąc po plecach. I te Gusto i pryncypalki i ocet w słoiku i jakieś tortexy to najgorszy syf, ale niech wykopki mają te swoje przysmaki( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@milejska: a ja sobie zamówiłem wszystkich rodzajów żelków z Gusto. Najbardziej zasmakowały mi malinki i kwaśne i tak sobie cyklicznie klikam i w sumie nic mi nie zmienia to czy Tobie smakują czy nie ¯\_(ツ)_/¯ ale dziękujemy za podzielenie się swoją opinią jesteśmy zszokowani, że ludzie mogą różnie odczuwać smak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
Dobre wyjasnienie na aferę !


@milejska: no bo naprawdę nie rozumiem emocji które tu ta cała dyskusja wzbudziła. Ot przyszła sobie pani powiedziała, że jej nie smakują, no przecież masz do tego pełne prawo nie wiem w jaki sposób to wpływa na to, że innym ludziom smakują. To co najmniej tak idiotyczne jak kłótnia o sernik z rodzynkami czy bez.
Wszyscy wiedzą, że jak sernik ma być dobry to musi być
  • Odpowiedz
@bidzej: No ejjjjj () ale bez wyzywanek. Mi nie smakuja
@pepies: ja tez nie rozumiem ¯\_(ツ)_/¯ i ja wychodzę na tą złą, ktora niewiadomo do czego zmierza, co chce osiagnac itd itp...

Wszyscy wiedzą, że jak sernik to tylko z rodzynkami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Oczywiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milejska: Czyli według twojej pokręconej logiki, ty możesz wystawić opinię na mirko o produkcie ale już @ecco lub inni nie mogą tej twojej głupoty komentować?

Zdradzę ci pewien szczegół, każdy ma inne gusta a twoja opinia jest tak samo interesującą jak zeszłoroczny śnieg.

Plus, nie ogarniasz obrazka który wstawiasz a zawiera zdanie "change my mind"
  • Odpowiedz
@m0rgi: Mogą. Ale ja w swojej wypowiedzi nikogo nie obrazalam,wyzywalam,straszylam, szkalowalam itd itp. Nikt Ci nie kazal jej czytac,odpisywac, zauwazac. Mirko jest zlepkiem roznych wiadomosci, takze opinii. Mozna czarnolistowac osoby/tagi, proste. Jestem tu krocej odCiebie, a to wiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milejska: kiedyś zamówiłem 2 duże paczki, super kwaśnych i normalnych. Od razu tyle, bo były tu mocno wychwalane. Zjadłem tylko kilka każdego typu. Smakowały trochę jak odpustowe, super słodkie, "cukrowe", mało smaku. Zdecydowanie wolę Haribo, Trolli albo nawet Śmiej Żelki.

Nie chciałem tu wylwac swoich zali, żeby nie robić im złego PR, bo w sumie podoba mi się jak się tu promują. Nie mniej cieszę się, że nie tylko mi nie
  • Odpowiedz