Wpis z mikrobloga

@xewep10: ja Ci mogę odpowiedzieć. Byłem na dwa tygodnie, noclegi mieliśmy mieszane (namioty, hostele, domki), wypożyczyliśmy auto i zrobiliśmy całą wyspę naokoło + trochę w głąb interioru. Całość zamknęła się w 6k na osobę (przeloty, noclegi, samochód, paliwo, wyżywienie etc)

Zdecydowanie najlepiej tam jechać w cztery osoby jak planujesz używać tam auta, dobrze jest mieć w tym dwóch kierowców bo możesz większy teren pokryć. Najlepiej jechać pod koniec czerwca, bo wtedy
  • Odpowiedz
@xewep10: Polecam 12 dni i objechać całą wyspę drogą numer 1. Koszt to zalezy jak chcesz robić. Mozna kamper albo tanie noclegi. Najtańsze sa po 250 za pokoj za noc. Zakupy można robić w sklepie Bonus i gotować w pokoju bo są kuchnie.
Do tego auto plus paliwo to wydatek około 4.5k chyba że kamper to drozej ale odchodza noclegi. I to w zasadzie koniec kosztów bo poza dosłownie kilkoma wyjątkami
  • Odpowiedz
Piękne miejsce zazdroszczę ()
A w temacie fotografii to moim zdaniem smartfony idą w tragicznym kierunku. W moim odczuciu zdecydowanie przyjemniejsze w odbiorze są te zdjęcia, które były w komentarzach. Mają o wiele bardziej naturalne kolory i wyglądają bardziej jak co mógłbym zobaczyć własnym okiem będąc w tym miejscu. Te zdjęcia z nowych telefonów są jakieś strasznie nienaturalne, a kolory totalnie przepalone.
  • Odpowiedz
@kanapeczka_z_kanapa: @xewep10: To padanie i słońce co 15 minut to jest kozak opcja tęcza na każdym zdjęciu od końca do końca a czasem dwie :) Ja byłem we wrześniu i załapałem się na skrawek zorzy polarnej a pogada nam dopisała zajebista, ale mamy z żoną jakieś szczeście że jak jedziemy do krajów z potencjalnie kiepska pogodą (szkocja islandia) to nam sie udaje, strach lecieć na południe ;) Zrobiliśmy wyspę do
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gaelwyn: @Lena93: @gzres: @xewep10: @fluga: ja od 7 lat pracuje na Islandii, przylatuje na różne okresy, obecnie jestem już pół roku. Bilety są teraz śmiesznie tanie, ale obowiązuje kwarantanna na kilka dni po przylocie i trzeba zapłacić za test. Mieszkam teraz w południowej części, ale mieszkałam też trochę bliżej wschodu i na północy. Generalnie pod moim #zabijananaislandii jest trochę info, więcej zdjęć itd :)
  • Odpowiedz