Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzida_przeznaczenia: Prawdopodobnie z allegro będę kupować od różnych sprzedawców bo prawie 200 zł taniej niż na xkomie
@Cartel22: Wiem że te przeceny są z dupy ale może coś faktycznie uda się znaleźć w niezłej cenie albo wyjdzie do tego czasu seria 4000 i 3600 stanieje

Coś byście w tym zestawie zmienili?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MajsterZeStoczni: To zawsze mogę dokupić jak będzie mi brakować, teraz bardziej się pytam o płytę i resztę bo jej raczej nie będę zmieniac przez najbliższe kilka lat
@algus a zależy Ci na rdzeniach w procku, mam osobiście ryzen 3 3300x i tak samo ryzen 5 3600 w drugim kompie i mogę powiedzieć że jeżeli to komp do gier to w większości ciutke lepiej wypada 3300x. A różnica w cenie to jakieś 250-300zl które można do grafy albo lepszej mobo dołożyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: zmień zalilacz na F2 550glod spokojnie ci wystarczy, pomysł.moze o RAM Goodram za.380zl za 3700 cl 18 jak dobrze pamiętam, porównaj sobie obudowę be quiet 500 z tą co masz obecnie, kupił bym zwykła wersję ryżu 5 3600 nie opłaca się dopłacać 160zl do 5% zysku
@algus: ja bym się zastanowił czy chcę HDD. Ostatnio składałem kompa, kupiłem dokładnie tą samą barracudę i okazała się najgłośniejszym elementem całego pcta. Tak mnie to denerwowało, że odłączyłem ten dysk całkiem od kompa i kupiłem drugiego SSD m.2. ( ͡° ʖ̯ ͡°) lepiej chyba jakiegokolwiek SSD Sata niż HDD. Chyba, że dźwięk tak bardzo ci nie przeszkadza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ekspert_magii_powietrza: HDD potrzebuje na 100% zatem inny dysk będę musi poszukać.
@Eternal_Hunter: Jeśli będę zmuszony w przyszłości coś nowego włożyć to wtedy będzie ryzyko że nie wystarczy. A jakbyś przeczytał wpis to napisałem że biorę 3600 a co do reszty to dzięki za info. Zerkne na podzespoły.
@Vip3Out: Poczytałem i wszycy mówią że jednak 3600 lepszy na dłuższą metę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: a nie warto poczekać na Radeony z Ray-Tracingiem, albo na to jak stanieją starsze karty jak wyjdą nowe pod koniec tego roku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neater: Jak pisałem wyżej wolę spróbować teraz z zestawem na AMD, a rt to póki co głupi bajer który jeszcze przez wiele lat będzie nowinką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@algus: kupuj nie czekaj. Do Black Friday jeszcze długo, a można tak w nieskończoność, czekanie bo kolejna generacja itd. ja kupiłem pc rok temu i w sumie składając go dzisiaj ponownie jedyne co staniało to GPU ¯\_(ツ)_/¯.
A HDD to mam nadzieję że tylko na filmy ? Bo gier nie polecam na hdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: a do tego jescze tylko dodam, nie ma co czekać na ryzen 4000 (no chyba że chcesz kupić ). Ja rok temu czekałem na premierę 3600 bo myślałem że cena 2600 spadnie.
Taka prawda że ryzeny mają mocna pozycję na rynku więc popatrz na historię ceny np 2600. Premiera nowszej generacji wcale wiele nie zmieniła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eternal_Hunter @algus : niezbyt dobry pomysł, zasilacz kupujesz na 10 lat min. W ciągu 10 lat na pewno zasobożerność kart podskoczy. Bierz 650W albo jak znajdziesz 750W. Na pepperku ostatnio widziałem seasonica 750W w atrakcyjnej cenie, osobiście miesiąc temu wybrałem spc supremo fm2 650W. Cena/jakość ok + pełna modularność.