Wpis z mikrobloga

@girabaldi: Nie #!$%@?, pójdziesz do Lidla i wita cię porządek i przestrzeń.
Praktycznie każda biedronka wygląda tak jak na tym obrazku. Do tego palety na palecie.
  • Odpowiedz
@yorimo: chodzi o maksymalnie okrojone etaty w biedrze. Jest znacznie mniej pracowników niż w Lidl i do tego są od wszystkiego. Biedronka to takie społem z lat 80-90 w nowej oprawie. Były kierownik here.
  • Odpowiedz
@yorimo: już bez przesady że każda... Jak mają #!$%@? kierownika co nie potrafi zarządzać tak, żeby był porządek, to może i syf jest. Ja natomiast do niedawna mieszkałem tak, że miałem biedronkę obok domu, i tam w życiu takich widoków jak na obrazku nie miałem, a zastawienie paletą zdarzało się bardzo rzadko i to w takich miejscach, że wcale jakoś bardzo nie utrudniało przejścia. Ale jak to mówią - jak sobie
  • Odpowiedz
@Nikaraguanczyk: co innego biedronka z obrotami warzywniaka, co innego biedronka z obrotami dużego hipermarketu. Wyobraź sobie, że liczba pracowników jest zbliżona w obydwu. Kierownik coś zmieni?
  • Odpowiedz
@kontrowersje: przecież widać, że ktoś odsunął klocki, bo pod nimi pozamiatać, o co ten krzyk? 3 kartony leżą, o jezu dramat. Widać, że wieczór i ogarniają. Już nie macie się czego czepiać.
  • Odpowiedz