Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Termi1878: polecam podpytać jednak studentów kierunków z poszczególnych wydziałów na grupce na fb. Wszystko zależy od tego czego oczekuje sie od studiów, sobie bym je polecił ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i pamiętaj, że ze względu na ustawę o szkolnictwie wyższym teraz plany studiów są chyba takie same a różne specjalności, to może trochę namieszać.
@Dirrack: Ooo, dzięki bardzo za informacje. Właśnie miałem w planach podpytać osób z infy na AEI o jakieś wskazówki by było wygodnie na zaocznych. Ja akurat idę na studia zaoczne by mieć papierek na jakieś wyższe stanowisko i pierwszy semestr to pewnie będzie niezła jazda, by odstrzelić część osób z tych 150.
@chilly375: na infie na AEI podstawa to forum AEI tj. dysk Google. Ogarnijcie se linki od roku wyżej i już będzie z górki. Pierwsze dwa semestry to głównie mata, elektra i fiza. Programowanie jak już to w domu.
@danieolex: A posiadasz może jakieś linki do tego forum? Pewnie najgorzej będzie właśnie z tymi ogólnymi przedmiotami. Programowanie nie będzie problemem. Znajomy na AiR mówił, że na wykładach lecieli z podstawami c++ a na ćwiczeniach/laborkach z już obiektówką, bardzo mądry program ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chilly375: Ja akurat jestem na infie stacjonarnej to się nie wypowiem jak to tam wygląda na AiRze, ale powinno być tak że 1 semestr C++ głownie struktury dynamiczne, 2sem C, 3sem C++ obiektowe, 4 to C#. Odblokuj PW to ci wyślę linka. A tak to książki, hindusy, forum i ogarnąć se notatki od ludzi z roku/ roku wyżej i zdasz na luzie.
@danieolex: To właśnie tak jest na stacjonarce z CPP na AiR XD Odblokowałem pw. Wiadomo, hindusi lepiej wyjaśnią niż profesorowie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Popytam się ludzi wyżej na zaocznych, albo a nóż ktoś będzie miał znajomego na roku wyżej.