Wpis z mikrobloga

Obniżyłem ceny więc wrzucam jeszcze raz.

Cześć mirki mam na sprzedaż trochę książek. Książki trzymałem w szafce, większość zakupiona i przeczytana w tamtym roku. Sprzedaje bo mam kindla i robię porządki. Wysyłka w zależności od ilości książek 12,99 albo 13,99 - Książki wyślę najwcześniej 17 sierpnia w związku z pracami serwisowymi inpostu. Jeśli książka ma jakieś wady to jest to opisane w nawiasie, większość nie rzuca się zbytnio w oczy ale jednak istnieją jakieś mankamenty - jeśli ktoś chce to porobię więcej zdjęć i mu wyślę na pw czy tutaj.

--Science fiction/Fantastyka/Horror--
To - Stephen King, Oprawa twarda, Stan bdb //20zł
Bastion - Stephen King, Oprawa twarda, Stan bdb//20zł
Miasteczko Salem - Stephen King, Oprawa miękka, Stan bdb//12zł
Outsider - Stephen King, Oprawa miękka broszurowa Stan cel//12zł
Przebudzenie - Stephen King, Oprawa miękka broszurowa, cel//12zł
Początek - Dan Brown - Oprawa miękka broszurowa, Stan db(zniekształcony grzbiet u góry[lekkie pofalowania])//10zł

--Beletrystyka--
Shantaram- Gregory David Roberts, Oprawa twarda, Stan cel//20zł
Paragraf 22 - Jospeh Heller, Oprawa twarda, Stan cel//15zł
Ostatni Rozdział, czyli paragraf 22 bis - Joseph Heller, Oprawa twarda, Stan cel//15zł
American psycho- Bret Easton Ellis, Oprawa miękka(chyba wydanie pocket), Stan bdb//6zł
Zwierzęta Nocy - Austin Wright, Oprawa miękka broszurowa, Stan dst(jakieś ciemniejsze plamki na okładce, odkształcona tylna okładka prawy dolny róg, górna krawędź grzbietu odkształca się)//5zł
Trzech panów w łódce nie licząc psa - Jerome K. Jerome, Oprawa miękka, Stan cel//5zł
Bezbarwny Tsukuro Tazaki i lata jego pielgrzymostwa - Haruki Murakami, Oprawa miękka, Stan cel//12zł
Kronika ptaka nakręcacza - Haruki Murakami, Oprawa miękka, Stan cel//17zł
Śmierć Komandora 1 Pojawia się idea - Haruki Murakami, Oprawa miękka, Stan cel//12zł
Śmierć Komandora 2 Metafora się zmienia - Haruki Murakami, Oprawa miękka, Stan cel//12zł
Norwegian Wood - Haruki Murakami, Oprawa miękka, wydanie pocket Stan dst+(pognieciony grzbiet książki, lekko odkształcona tylnia okładka)//3zł
Mechaniczna/Nakręcana pomarańcza - Anthony Burgess, Oprawa twarda, Stan bdb+(na grzbiecie widać ślad paznokcia?, górna krawędź grzbiet się odkształca)//15zł

--Filozofia/Religia--
Przebudzenie - Anthony de Mello, Oprawa twarda, Stan cel//15zł
Śpiew Ptaka - Anthony de Mello, Oprawa twarda, Stan cel//15zł
Modlitwa Żaby- Anthony de Mello, Oprawa Twarda, Stan cel//17zł
Opowieści Buddyjskie dla małych i dużych - Ajahn Brahm, Oprawa miękka, Stan cel//13zł
Potęga teraźniejszości - Eckhart Tolle, Oprawa miękka broszurowa, Stan cel//12zł

--Psychologia--
Alkoholik instrukcja obsługi - Jolanta Reisch-Klose, Ewelina Głowacz, Oprawa Miękka, Stan db(małe plamki z przodu okładki)//8zł
Odwaga bycia nielubianym - Ichiro Kishimi, Fumitake Koga, Oprawa miękka broszurowa, Stan cel//15zł
Inteligencja emocjonalna - Daniel Goleman, Oprawa miękka, Stan bdb//18zł
Mądrość psychopatów - Kevin Dutton, Oprawa miękka broszurowa, Stan cel//12zł
Ile kosztuje uśmiech - Ulrich Schnabel, Oprawa miękka broszurowa, Stan db+(schodzi kolor z okładki[prawy dolny brzeg])//8zł
W co grają ludzie - Eric Berne, Oprawa miękka, Stan cel//22zł
Dzień dobry... i co dalej? - Eric Berne, Oprawa miękka, Stan db+(zniekształcony fragment górnego grzbietu[widać pofalowania])//15zł
Najmądrzejszy w pokoju - Thomas Gilovich, Lee Ross, Oprawa miękka broszurowa, Stan cel//18zł

--Biografie--
Złap mnie, jeśli potrafisz -Frank W. Abagnale, Oprawa miękka, Stan bdb//8zł
Moby Porcelain. Wspomnienia - Moby, Oprawa twarda, Stan db(rysa z przodu okładki na ~6cm, małe pęknięcie ~3mm lewy dolny róg przy grzbiecie)//18zł

--Podróżnicze--
Gringo wśród dzikich plemion - Wojciech Cejrowski, Oprawa twarda, Stan db+(rogi okładki mają tendencję do przecierania się)//14zł

--Sport--
Trening siłowy bez sprzętu - Olivier Lafay, Oprawa miękka, Stan cel//10zł

#ksiazki #psychologia #stephenking
TrumanBurbank - Obniżyłem ceny więc wrzucam jeszcze raz.

Cześć mirki mam na sprzed...

źródło: comment_1597501611aGIBdXaM8CGZCxUFNhBvr7.jpg

Pobierz
  • 8
Sprzedane:

To - Stephen King, Oprawa twarda, Stan bdb //20zł
Bastion - Stephen King, Oprawa twarda, Stan bdb//20zł
Miasteczko Salem - Stephen King, Oprawa miękka, Stan bdb//12zł
Outsider - Stephen King, Oprawa miękka broszurowa Stan cel//12zł
Przebudzenie - Stephen King, Oprawa miękka broszurowa, cel//12zł

Mądrość psychopatów - Kevin Dutton, Oprawa miękka broszurowa, Stan cel//12zł
Dalej na sprzedaż:

--Science fiction/Fantastyka/Horror--
Początek - Dan Brown - Oprawa miękka broszurowa, Stan db(zniekształcony grzbiet u góry[lekkie pofalowania])//10zł

--Beletrystyka--
Shantaram- Gregory David Roberts, Oprawa twarda, Stan cel//20zł
Paragraf 22 - Jospeh Heller, Oprawa twarda, Stan cel//15zł
Ostatni Rozdział, czyli paragraf 22 bis - Joseph Heller, Oprawa twarda, Stan cel//15zł
American psycho- Bret Easton Ellis, Oprawa miękka(chyba wydanie pocket), Stan bdb//6zł
Zwierzęta Nocy - Austin Wright, Oprawa miękka broszurowa, Stan dst(jakieś ciemniejsze