Wpis z mikrobloga

Jak reagujecie gdy słyszycie, że ktoś Was obgaduje?
Myślę o takim obgadywaniu zza ściany, mam wścibskich sąsiadów i właśnie na ogrodowej popijawie słysze jak o mnie mówią i się śmieją... :(

#kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
@nothanks: Zależy od aktualnej kondycji psychicznej. Czasem wybaczam im głupotę, czasem zastanawiam się jak się zemścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nothanks: U mnie taka sytuacja kończyła się zazwyczaj jakąś konfrontacją słowną, żeby #!$%@? wiedział, że wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a później urwaniem kontaktu. Nie trawię gadania za plecami.
Mam na myśli bliskich znajomych i jakieś poważniejsze tematy gadania. Jak chodzi o jakąś głupotę, czy rozmowy ludzi z którymi mój kontakt ogranicza się do dzień dobry i do widzenia - mam #!$%@? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@nothanks: Zacytuje słowa pewnej piosenki ( ͡° ͜ʖ ͡°) " dokąd, dokąd rwie... duma złość i gniew . Nie zapędźmy się mosty szybko palą sie"... olać sasiadów swoje za pazurami tez pewno mają.
  • Odpowiedz
@nothanks: Spójrz na to z drugiej strony. Jeśli kiedyś w przyszłości poproszą Cię o jakąś pierdołę, będziesz miała gotową wymówkę, żeby zagłuszyć ewentualne wyrzuty sumienia za odmowę udzielenia tejże pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz