Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
23 lata na karku, #rozowypasek po #rozstanie . Czuję, że mój czas minął. Poprzedni, poważny związek choć mnie zawiódł końcem, to i tak myślę dużo o eks. Ciężko mi się odnaleźć w nowej rzeczywistości i zacząć od zera. Czuję jakbym była kupą złomu. Nie mogę wyjść na prostą.

Gdzieś tam racjonalne myślenie walczy. Mam dobrą pracę, jeśli chodzi o $ I warunki. Kończę licencjat we wrześniu, mam portfolio i powoli się rozkrecam z prywatnymi zleceniami, by ruszać w moim kierunku. Pasji mam pełno, niczym nie lubię się ograniczać.
Urodę faceci (Nie było to bezpośrednio do mnie) faceci oceniali na 8/10 I nigdy nie mialam problemu z powodzeniem. Ćwiczę ciało, na kompleksy skórne mam medycynę estetyczną. Ale czuje, ze bardziej zwracam uwagę na niedoskonałości u siebie...

Ale co z tego jak czuje pustkę I bezsens po zerwaniu. Nie sądziłam, że mogę zazdrościć zaręczyn koleżankom. Minęły 2 miesiące, a ja czuje jak wegetuje przegrywając życie jeszcze bardziej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3379750010a81b084b47fb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak mówi FlatEric nie czytaj wykopu. Ciągle tylko przegryw zwiazki. Też po zerwaniu nie potrafię się ocknąć a wiek 31..może pomysl nad powrotem do Ex?
Nie martw się jakoś to będzie ;-)
@AnonimoweMirkoWyznania:
Też kiedyś miałem podobna sytuację. Generalnie to ta pierwsza miłość jest najbardziej szczera, później jest już trochę inaczej. To znaczy mój znajomy powiedział mi że z wieloma kobietami będzie Ci jeszcze dobrze i to była prawda.

Możesz za dużo imprezować i brać LSD ale to nie będzie wystarczające aby wypełnić pustke.
Możesz za dużo pracować i próbować wypełnić puste zmęczeniem.
Możesz za dużo myśleć o ex ale to nic nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: mirabelko, daj sobie trochę czasu. Jak to mistrz Sigway mawiał "wczoraj to historia, jutro to tajemnica, ale dzisiaj jest darem". Skup się na sobie, postaw sobie jasne cele i dąż do ich realizacji a co będzie to będzie. Nie marnuj czasu na bezsensowne rozmyślanie. Masz jeszcze kupę czasu, znajdziesz kogoś wartościowego i ułożysz sobie życie, tylko w to uwierz ( ) i nie zadręczaj się