Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najgorsze u mnie już nawet nie jest to, że będąc 25 lvl nie byłem nigdy na randce. Najgorsze jest to, że ja nawet nie mam po co się looksmaxować przy swoim 4/10, bo mam bena 12 cm, więc to się nawet wstyd rozebrać. Nawet dzisiaj jedna pisała, że dla niej 15 cm to jest mało i że nic nie czuje ja #!$%@?ę. Przez to nawet się człowiekowi odechciewa robić tej hehe kariery, bo przecież i tak na koniec dnia będzie się zawsze zasypiać samemu. To nie tak, że nie wychodzę z domu czy coś i niczym się nie interesuje i nic mi nie sprawia przyjemności. Oczywiście, że sprawia, ale tylko przez ten krótki czas - na koniec i tak wracam do pustego mieszkania. Uleciała ze mnie ta energia, która mnie kiedyś pchała do przodu by mnie doprowadzić do miejsca, w którym jestem i nic nie zapowiada by miała ona wrócić, żebym mógł realizować się w 100%.
#gorzkiezale #przegryw #tfwnogf #feels #przemyslenia #zwiazki #samotnosc #boldupy #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3309c70010a81b084b4765
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Najgorsze u mnie już nawet nie jest...

źródło: comment_1597181746D7olEhmh0Ye1Gjiz0QNrVe.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
OP: @vvvariacik: To był wpis na mirko, mnie nikt nawet nie rozpatruje w sferze związkowej. Ostatnio jak jeden kumpel powiedział do drugiego, że szuka kogoś do poznania dla jakiejś typiarki i tamten zaproponował mnie, bo już się z kimś spotyka to tamten pierwszy wprost wyjechał, że jestem za brzydki. Miałem ochotę oblać się kwasem, bo wtedy przynajmniej porzuciłbym cień tlącej się nadziei. Dlaczego #!$%@? musiałem się urodzić w czasach gdzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba uświadamiać mężczyzn, że penis mniejszy niż minimum te 16-18cm to wręcz upośledzenie i niepełnosprawność i za to powinni rentę dawać. Rozmawiałem z wieloma kobietami i 90% kobiet twierdzi, że rozmiar ma znaczenie, a te co mówią inaczej to zazwyczaj kłamią z pewnych względów (podobnie jak faceci mówiący, że np. waga kobiety nie jest dla nich istotna a tak naprawdę tylko w desperacji zaliczą te grubsze). Oczywiście mając małego penisa
  • Odpowiedz