Wpis z mikrobloga

@urzednicza_pobita_naprzystanku: Nie grałem ani w Splendor, ani w Alhambrę więc nie umiem porównać, ale jak szykujesz się na jakieś grube rozkminy kupując Puerto Rico to się raczej rozczarujesz. Mi osobiście tak sobie podeszło, ale może zbyt mało grałem, żeby dostrzec to "coś".
  • Odpowiedz
@urzednicza_pobita_naprzystanku zależy z kim grasz. Grałem, we wszystkie wymienione przez Ciebie tytuły. Jeśli coś lżejszego, to polecam Na Skrzydłach, choć to nie euro. Puerto Rico to jedna z moich ulubionych gier. A może Wysokie Napięcie? Podobna "ciężkość".
  • Odpowiedz
@urzednicza_pobita_naprzystanku: na dwóch planszowe zdecydowanie odradzam, w karciane grałem raz i dawno temu. A jak karciane to może Gace for the Galaxy? Chyba, że klimat odstrasza? Bo Puerto Rico planszowe i Race for the Galaxy są bardzo podobne. Jeśli na trzy osoby, to planszowe bardzo dobrze się sprawdza.
  • Odpowiedz
@klpt12: @brodacz: To ja już #!$%@? nie wiem jak to z tą dwójką graczy w Puerto Rico wychodzi. słyszałem że całkiem dobre i lepsze od takiego chociażby Viticulture ( które to podobno "świetnie" się skaluje ) a wy mówicie że #!$%@?
  • Odpowiedz