Wpis z mikrobloga

@penszuji przyznaje, że jego znalezisko na głównej wprowadza ludzi w błąd...
...ale jakoś nieszczególnie mu to przeszkadza ¯_(ツ)_/¯ @penszuji przyznał w rozmowie mailowej, że jego wczorajsze znalezisko z płomieniami na głównej, może błędnie sugerować ludziom że autor krytykowanego przez niego filmu świadomie kogoś zmanipulował. Sprostowania jednak nie planuje.

Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/5640133/penszuji-przyznaje-ze-jego-znalezisko-na-glownej-wprowadza-ludzi-w-blad/

#afera #wykop #ciekawostki #religia #filozofia #zainteresowania
Pobierz wojnaidei - @penszuji przyznaje, że jego znalezisko na głównej wprowadza ludzi w błąd...
źródło: comment_1596803938Y6CrL7dmrkOzMwIGNEsc3L.jpg
  • 34
@penszuji:

Napisałem, że może nie masz świadomie złych intencji by komuś zaszkodzić, ale mimo wszystko wprowadzasz ludzi w błąd bezczelnie.


Człowieku, nie ośmieszaj się. Jak można coś robić jednocześnie nieświadomie i bezczelnie xD

Wyraźnie napisałeś że zdajesz sobie sprawę że twój wpis może sugerować że świadomie kogoś manipuluję a jednocześnie zarzekasz się że nic takiego nie miałeś na myśli.

Nic nie jest wyrwane z kontekstu. Na dole wpisu jest link do
@wojna_idei: Nie umiesz wypowiadać się obiektywnie i wypychasz materiały tylko i wyłącznie tym co popiera Twoje stanowisko.

Ignorujesz wszystko, co w jakikolwiek sposób nie zgadza się z Twoim stanowiskiem i to przemilczasz.

Twoim celem nie jest ani debata, ani poznanie prawdy, tylko Twoim celem jest przepchnięcie Twojego stanowiska za wszelką cenę.

Naucz się robić bardziej obiektywne materiały i rozważać argumenty obu stron, oraz uczciwie przedstawiać stanowiska obu stron.
@penszuji:

Jeśli przedstawił byś tezę "film szymona może sprawić na widzach błędne wrażenie" to nie miałbym z tym żadnego problemu i sam przyznałem, że założyłem (być może błędnie), że widzowie znają opinię Nietzschego o chrześcijaństwie.

Jednak zamiast tego napisałeś że "manipuluję byle by przepchnąć swoje poglądy", że stosuję "nieuczciwe praktyki", "żeruję na niewiedzy swoich widzów"- wszystko to jednoznacznie sugerujowało próbę świadomego oszustwa i nieszczerość.

Twoim celem nie jest ani debata, ani