Wpis z mikrobloga

Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, może teraz przestaniecie robić powiązania pomiędzy jakimś przypadkowym prowokatorem a LGBT.

Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pasuje do narracji, że wczoraj podczas prowokacji w Warszawie to na pewno była flaga LGBT, to wtedy możliwość liczenia do 7 i rozpoznawania kolejności magicznie zanika.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #neuropa #konfederacja #4konserwy oraz #bekazlewactwa tylko po to, aby grupa docelowa zobaczyła ¯\_(ツ)_/¯
R187 - Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, moż...

źródło: comment_1596353912sUw6cLHolB3UFggjNNbKfl.jpg

Pobierz
  • 323
  • Odpowiedz
@R187: Nikt nie wiesza tęczowych flag poza lgbt, więc nie zawracaj mi głowy liczeniem kolorów i niuansowaniem jakichś bzdur, Jak przyjdziesz do mnie z newsem, że prowokator był pisowcem albo kimś innym niż przegiętą ciotą to możesz od mnie w tej kwestii napisać a póki co - daj se spokój.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@R187: macie już tak upośledzonych lewaków, że nie umieją własnej flagi poprawnie wywiesić? Aż prawie mi was szkoda
  • Odpowiedz
@R187: Serio? Czyli jak jakiś nazista wywiesi swastykę, ale kąty ramion się nie będą zgadzały (zamiast wszystkie 90 stopni będzie 89, 91, 89, 91) to nagle to nie będzie symbol nazizmu? Ewentualnie kolor zamiast określony czerwony w tle będzie ciut bardziej w magentę to również będziesz piał, że manipulacja?
  • Odpowiedz
@R187: wiem, tyle że niezgodność flagi nijak się ma do tego. Argumentujesz, że skoro kolory są nie takie, to jest wysoce prawdopodobne, że wywiesili ją ludzie nie powiązani z grupą, którą ta flaga reprezentuje. Tyle że to nijak się nie sprawdza — flagę ze złymi kolorami mógł tak samo dobrze wywiesić pojedynczy idiota z LGBT, jak i pojedynczy idiota spoza; na tej samej zasadnie jak flagę z poprawnymi kolorami mogli wywiesić
  • Odpowiedz
@R187: Siedmiokolorowa tęcza i klepanie się po jajach stojąc na balkonie w gaciach, nie no sorry jak, przecież to na pierwszy rzut oka widać że to katolik a nie LGBTQWERTY XD lewactwo to jednak poważne schorzenie XD
  • Odpowiedz
@R187: Tłumaczenie że tamten pajac który na balkonie nie utożsamia się ze środowiskiem LGBT bo kolory na tęczowej fladze się nie zgadzają, to #!$%@? taki fikolek, jak gdyby ktoś wciskał że słynne urodziny Adolfa Hitlera nimi nie były, bo pryncypalki miały inny kąt nachylenia niż swastyka, a kolor czekolady nie odpowiadał kolorowi swastyki w standardzie RGB XD
  • Odpowiedz
Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol


@R187: Przecież to nie ta tęcza. Ułożenie kolorów jest inne. Chciałeś zabłysnąć wiedzą, ale znowu Ci nie wyszło. Następnym razem sprawdź w źródłach zamiast grać eksperta, proszę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wołam wszystkich, którzy wykopali tamto zmanipulowane znalezisko. Manipulacja polegała na tym, że w tytule było:


Obrzydliwa prowokacja LGBT na Godzinie W!


A to nie jest flaga LGBT


Wołam dlatego, żeby pokazać, że znalezisko było manipulacją.


[]

@R187: dla przecietnej osoby nie ma znaczenia czy to byl teczowy koc czy flaga LGBT. Bo niby jaka roznica dla odbioru?

Natomiast ja tam pisalem, ze nie jest wykluczone, i wcale by mnie nie zdziwilo,
  • Odpowiedz