Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w to po prostu.

Banda miłośników przyjmowania czarnych harpaganów do swojego #!$%@? odbytu wyśmiewa to, że jakiś facet pisze coś do jakiejś dziewczyny.

Jeszcze w miarę rozumiem gościa, do którego dziewczyny typek wypisuje - może mu nie daje i jest niewyżyty seksualnie, więc zamiast powiedzieć dziewczynie żeby gościa zablokowała, to dowartościowuje się w taki żałosny sposób. Ale reszta tych spermopijów co się tak interesuje cudzym podrywem i go szkaluje? A
@Pajalockk: @niochland: @bolo1: @Exxan: @UltimateCraving: @asmodeus666: @Uapaczczcz: @push3k-pro: @magikzkrainyOZ: @Pajalockk: To jest ten typ creepa na wykopie. Dla mnie nadają się do zakładu zamkniętego.

Pomijam to, że facet pousuwał komentarze o "gwałtach" bo na policje go #!$%@?łem.

Jak chcecie może wyciągniecie coś z cache: "https://www.wykop.pl/wpis/34583321/dupeczkizprzypadku/#comment-121728005"
PiersiowkaPelnaZiol - @Pajalockk: @niochland: @bolo1: @Exxan: @UltimateCraving: @asmo...

źródło: comment_1595853885B2LfQ3BNMuemxP8ICWQyMn.jpg

Pobierz
@Pajalockk spermiarze to podludzie, nie mogę się na to patrzeć całkowite zezwierzęcenie, potem się dziwić że normalnych chłopów to olewają bo jak się ma nonstop atencję to po co komu ktoś normalny, po co samemu pisać itp. Idiotyzmem jest to że to twoja dziewczyna a debil całkowice po chamsku wypisuje takie rzeczy jakby mu się należało, jakbyco do twojej dziewczyny nic nie mam tylko do lasek które przyjęłyby takie spermiarskie wypociny.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Jak się spodoba to może ją namówię żebym mógł wrzucić jak typ pisał do niej przez 6 miesięcy (ona mu na żadne wiadomości nie odpowiadała), a on dzień w dzień ściane tekstu wrzucał xD I po 6 miesiącach przyleciał do niej i się żalił, że nie przyszła na lotnisko go odebrać, a potem wystalkował jej blok i wysyłał jej fotki #!$%@? xD

@Pajalockk: no a ona co, musiała przez 6 miesięcy
@Pajalockk w sumie miałem pisać, że pewnie jakiś ex-widz sobie bekę ciśnie, ale skoro kolo ma 50 lat to trochę nabrałem wątpliwości () Chociaż imo równie prawdopodobne jest, że jakiś 50 latek ma mózg zalany spermą i coś takiego wypisuje, jak i to, że ktoś z byłych widzów podszywa się pod jakiegoś emeryta stuleja ¯_(ツ)_/¯
@bobeus: Nie ma szans, że widz. Moja dziewczyna dołączyła do grupy na fb gdzie wszyscy uwielbiają Kaczyńskiego, żeby się pośmiać co tam ludzie wypisują xD No i ja jako śmieszek wrzuciłem post "Kocham Jarosława Kaczyńskiego", a oni zaczeli spamować pod tym, że są dumni z takiej polki, że Kaczyński to największy przywódca i najwspanialszy człowiek itd. XD I stąd ją ten dziadek znalazł ją. Najpierw napisał, że bardzo szanuje ją za