Wpis z mikrobloga

@imajoke: Z perspektywy gostka, ktory od dawna w PL nie mieszka i jest przelotem raz na ruski rok fascynuje mnie, jak bardzo polskie panny lataja za wszystkim, co zagraniczne xD Myslalem, ze wykopki kreca z gowna bat i to jakies wyobrazenia piwniczakow, ale jak teraz sobie przejde wieczorem pod jakimis spelunami to troche... wiocha? Lekko spizgane dziewczynki z malych miast nakrecajace jakichs hindusow lamanym angielskim.

Jest tyle nadupcania na 'polackich januszy'
  • Odpowiedz
@imajoke: Nie chce jakos popadac w skrajnosci, ale po prostu rzuca mi sie to w oczy. Tak serio one nie maja za bardzo podjazdu do jakiegos zachodniego middle classu bo to jest zupelnie inny krag kulturowy, wiec co im zostaje. Zawsze sobie tlumacze, ze to dobrze dla tych Erazmusow, bo wiekszosc z nich na zachodzie byloby prawiczkami do 40stki. Za to wiekszosc Polek, Slowaczek, Czeszek itd. ma raczej bardzo slaba opinie
  • Odpowiedz
Z perspektywy gostka, ktory od dawna w PL nie mieszka i jest przelotem raz na ruski rok fascynuje mnie, jak bardzo polskie panny lataja za wszystkim, co zagraniczne


@makijazystkaKaczynskiego: Przesada. Spotykam na co dzień wielu ludzi z zagranicy, głownie Ukraińców, i nie widzę Polek z nimi. Już prędzej Polaków z dziewczyną z zagranicy.
  • Odpowiedz
@void1984: Bo Polki uważają wschodnich Słowian za gorszych. Hipergamia. Kobiety mało kiedy wchodzą w związki z mężczyzną, którego uważają za gorszego od siebie. W drugą stronę to jednak tak nie działa, a czasem wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz