Wpis z mikrobloga

„My robimy te badania, te grupy fokusowe, śledzimy, jaki przekaz trafia do wyborców. Wiemy, co mówić, żeby wyborcy nas słuchali. Korzystamy z danych, to jest podejście naukowe. I w sposób naukowy wyszło nam pięć postulatów. Nazwałem je ''piątką Konfederacji'' i ogłaszam ją światu po raz pierwszy. Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej. To najlepiej trafia do naszych wyborców, dlatego nasi wyborcy chcą nas słuchać i z tego powodu wyborcy chcą na nas głosować” - Sławomir Mentzen

Całą wypowiedź można byłoby skrócić do: ''My wiemy, że nasi wyborcy to debile, dlatego mamy tak prymitywne postulaty''
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekaznarodowcow #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polityka
GodBlessYou - „My robimy te badania, te grupy fokusowe, śledzimy, jaki przekaz trafia...

źródło: comment_1595329486OURkLm5TrtI2Nw6QWim034.jpg

Pobierz
  • 53
@GodBlessYou: to ciekawe co się stanie jak tendencja się odwróci i ludzie będą przychylni LGBT, nie będą mieli nic przeciwko imigracji i będą popierali progresję podatkową ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie się dostosują, żeby tylko się wbić do sejmu. Bezideowcy, tak jak partie, od których niby się różnią. No i beka z neckbearda, broda bez wąsów to najgorsze, co może być xdd
Poròwnywanie mnie do print_screena to zaszczyt. Pięknie orał prawakòw faktami aż do dzisiaj im się śni po nocach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@GodBlessYou: Nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tematyka postów i orka kucy podobna, wiec ciężko uniknąć skojarzeń ()
@GodBlessYou: #!$%@? skąd oni to biorą XD sam mam kilku czy nawet kilkunastu znajomych którzy głosowali na Konfederację ale u ani jednego nie słyszałem jakiś tez anty żydy, lesby czy aborcje, wszyscy są za niskimi podatkami i #!$%@? tych świętych urzędniczych krów. Mi się wydaje że właśnie przez to, dla nich 10% to jest maksimum poparcia, kretyni którzy chcą mówić innym jak mają żyć to głównie wieśniaki już dawno przekupione przez
@GodBlessYou: Konfederacja ma specyficzny elektorat. Bardzo, bardzo naiwny i już zdecydowanie najbardziej podatny na to, co mówią politycy tego ugrupowania. W dodatku potrafiący bronić największej głupoty do ostatniej kropli krwi i stale próbujący tę głupotę intelektualizować.

Inaczej mówiąc - wydaje się, że wyborcy ich są ciemni, ale za to zaangażowani. Co najciekawsze oprócz kilku haseł (zawierających się właściwie w tej piątce Mentzena) nie posiadają żadnych poglądów, choć nazywają się często "nacjonalistami"
@zmasowanyatak: widziałeś kiedyś krytykę fanatyka Konfederacji skierowaną do swojej partii? Nie mówię o tym, że ktoś napisał, że JKM jest głupi i trzeba go schować do szafy. Chodzi mi o krytykę jakichś działań, haseł lub pomysłu. Ja nie kojarzę, żeby ktokolwiek z fanatyków śmiał odejść od linii partii.

PS. Interpunkcja. Serio, nie mówię tego złośliwie, po prostu ciężko zrozumieć tekst.