Wpis z mikrobloga

@PanNieznanypl: Jestem człowiekiem który dostał deską od Saaba. Wszystko o czym tutaj napisałeś stawia Saaba w lepszym świetle. A4 B7 szybciej rdzewieje, jest mało awaryjne z Saabem jest podobnie. Różnica jest taka, że Audi dla mnie jest bardziej pewnym samochodem i nie mam obaw, że jak postoi kilka dni to bez problemu odpali.

A czemu dostałem deską od Saaba? Marzyłem o 9-3. Napaliłem się jak szczerbaty na suchary.
Czar prysł jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanNieznanypl: posiadam takiego od 5 lat, wersja przed lift. W ciągu tych 5 lat przejechalem 30k km i tylko raz robiłem EGR.
Jeżeli chcesz wersję przed lift to możesz mieć problem z dźwiękiem, który idzie swiatlowodem, jak się spali wzmacniacz pod siedzeniem kierowcy to wątpliwe że to wymienisz, będziesz musiał zrobić terminator, żeby chociaż kierunki było słychać. Radia nie wymienisz od tak. Bywa też tak, że jak się jedzie to plastiki
Tak szczerze, sam silnik nie jest awaryjny chociaz ma kilka bezsensownych rozwiazan (zapychajacy sie EGR, termostat wymienialem 8h bo taki jest cudowny dostep), blachy ok, prowadzenie i wyglad zewnetrzny fajne, to co cie bedzie #!$%@? to jakosc plastikow w srodku, wszystko trzeszczy jak #!$%@?, przyciski sie wycieraja a niektore elementy mocno rysuja, oprocz tego ma tendencje do mnostwa wkurzajacych usterek o ktorych saabiarze wola nie wspominac bo to niepodobne ( ͡°