Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qtaz: czemu od razu patologia, może gośc jest w stanie silnego wzburzenia emocjonalnego, może był w toksycznym związku, może go laska zniszczyła..

Czemu ludzie oczekują od osob z problemami, zachowania jak osoby zdrowej bez problemów.

Problem by był jakby to napisał nie wiem po 2 latach od końca związku z nią czy coś w ten deseń.
Poza tym skoro ktoś pisze tak silne słowa to na pewno nie bezpodstawnie.
@arteria: Czyli zgadzamy się już jednej kwestii, że zdrada jest zawsze nie w porządku. A w drugiej? Czy wg Ciebie fakt, że byli razem przez x lat sprawia, że nabywasz prawo własności do drugiego człowieka? Dlaczego piszesz w tonie usprawiedliwiającym jej obecne toksyczne zachowanie?

Zdrada była zła. Jej obecne zachowanie jest złe.To co było wcześniej w ich związku to prawdopodobnie wiedzą tylko oni sami, teraz można tylko wierzyć jednej lub drugiej
@zenekklocek: Ale ja nigdzie w swoim komentarzu nie napisałam, że ona ma go na własność. Nawet właśnie powiedziałam, że mógł sobie szukać kogoś innego ale w momencie jak się rozwiedli, a nie będąc dalej jej mężem. To wszystko co ona #!$%@? jest słabe, ale napisałam głównie punkt widzenia kobiety która- choć #!$%@?ęta z pewnością- poświęciła masę czasu na to żeby ułatwić rozwój jego kariery. I oczywiście nie robiła tego z przymusu,
Z tego co czytałem to znalazł sobie inną panienke właśnie z tego powodu, że jego żonie już mocno odpierdzielało w czasie związku. Widać jaka jest toksyczna i ewidentnie ma problemy, stąd nic dziwnego, że znalazł sobie kogoś innego, dobrze wiemy jaki gnój mu zrobiła po rozstaniu. Piotrek pewnie o tym wiedział jaka zawistna będzie, dlatego może zaczął się z kimś spotykać już w czasie związku, który już nie istniał.


@Nuxemo: To