Wpis z mikrobloga

A te pióra to nie ten film o geniuszu co zwariował... Co Nobla dostał i na uczelni zostawiali mu pióra?


@ovation: A pióra są też oczywiście z Pięknego umysłu z tej dokładnie sceny :)
Veuch - > A te pióra to nie ten film o geniuszu co zwariował... Co Nobla dostał i na ...
a ta kula? Kojarzy mi się, że była w wielu filmów


@ovation: prawdopodobnie z Toy Story, to jest taka 'magiczna kula', która 'przepowiada przyszłość', występowała pewnie w wielu filmach XD
Veuch - > a ta kula? Kojarzy mi się, że była w wielu filmów

@ovation: prawdopodobn...
@ovation: 'Leon'~ jest w moim Top 3 filmów prawdopodobnie, podobnie z resztą jak 'Ojciec chrzestny', klasyka, którą widziałem dziesiątki razy. Scena z 'Pięknego umysłu' zapada w pamięć, tak samo jak plakat Rity Hayworth ze 'Skazanych na Shawshank', to są pewne kluczowe sceny. Dywan z 'Big Lebowskiego' gdzieś mi tam świtał z tyłu głowy po prostu i sprawdziłem czy to faktycznie ten XD
część rzeczy jest dosyć oczywista jak maski, kapelusz, miecz
@Veuch zostały słuchawki, pralka, żaluzje filiżanka, i książka pod stolikiem której nie umiem odczytać bo nie znalazłem lelzzej jakości grafiki :(
@ovation: plakat z Brucem Lee jest z Wściekłe pięści, to w sumie oczywiste, a nikt nie napisał XD a pewnie jedno z prostszych.

Pralka to już zbyt odjechany pomysł, żeby zgadywać, a nie widzę niczego charakterystycznego co mi się kojarzy. Podobnie żaluzje, filiżanka i te książki, z resztą tam jeszcze jest kilka rzeczy, które ciężko rozpoznać. Ja już pasuję XD