Wpis z mikrobloga

Hej! Mój zasłużony Solo Pro V2 zakończył swój żywot. W związku z tym chciałbym się zapytać co polecacie jako jego następce?
Solo Pro V2 latało mi się bardzo fajnie i nie wymagam niczego ponad to. Także co jest aktualnie na topie podobnego z równoczesną sporą dostępnością części zapasowych?
Nie wiem czy to jest możliwe ale zostały mi 2 baterie: 'Li-pol 120mAh 1S 10C' więc jeśli jakiś nowszy model też z nich korzysta to byłby świetny do polecenia. Interesuje mnie model z jednym wirnikiem (z możliwością latania w bok). No i tym razem nie będę miał nic przeciwko jeśli model będzie dwa albo trzy razy większy.
Co polecacie? Przedział cenowy raczej mały, podobny do ceny Nine Eagles Solo Pro V2

#modelarstwo #helikopter #lotnictwo #zabawki #modele #pytnanie #sprzet #elektronika
Bunch - Hej! Mój zasłużony Solo Pro V2 zakończył swój żywot. W związku z tym chciałby...

źródło: comment_1594859845DHk42XffIet0u8eQB1nDdQ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Bunch: #!$%@? interesuje sie helikopterami RC od 2007 i to jest #!$%@? studnia bez dna. Co kilka lat obieucje sobie, ze nie kupie jakiegos modelu, a potem kupuje i pół roku później sprzedaje, bo nie stać mnie na jego utrzymanie.

Ten model ponoć jest gitówa i bardzo tani https://pl.banggood.com/Eachine-E119-2_4G-4CH-6-Axis-Gyro-Flybarless-RC-Helicopter-RTF-p-1588843.html

A mi się spodobał ten znowu https://pl.banggood.com/Eachine-E160-6CH-Brushless-3D6G-System-Flybarless-RC-Helicopter-RTF-Compatible-with-FUTABA-S-FHSS-p-1686857.html?rmmds=search

Wyszedł niedawno, ale czekam nadal i obserwuje fora i filmy, aby dowiedzieć się o problemach
  • Odpowiedz
@Bunch: To jest najgorsza część tego hobby w dzisiejszych czasach :( Dlatego boje sie kupować modeli. Kiedyś części wysypywały się z każdego polskiego sklepu i było ich od groma, a teraz nie wiadomo czy za pół roku nadal coś dostaniesz
  • Odpowiedz
@Bunch: @PePeZBA: Czym się łatwiej lata: takim helikopterkiem czy dronem z czterema śmigłami? Myślę, żeby kupić sobie coś jako pierwszą zabawkę, ale tez żeby trochę dzieciaki mogły się pobawić.
  • Odpowiedz
Czym się łatwiej lata: takim helikopterkiem czy dronem z czterema śmigłami?


@Polanin:

Najłatwiej lata się dronem ze stabilizacją wysokości "altitude hold".
Z innymi zabawkami nawet nie wszyscy dorośli sobie radzą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bunch: @PePeZBA: Czym się łatwiej lata: takim helikopterkiem czy dronem z czterema śmigłami? Myślę, żeby kupić sobie coś jako pierwszą zabawkę, ale tez żeby trochę dzieciaki mogły się pobawić.


Dronrm, stabilny jest
  • Odpowiedz