Wpis z mikrobloga

Siema, dawno mnie tu nie było. Wyszło coś w ostatnich latach godnego polecenia? Muszę zmienić mod + tank.
Jestem dużym fanem uwella, miałem wszystkie możliwe crowny ale zniechęciłem się do trzymania całego tego ciężaru w kieszeni. Potem przyszedł czas na nunchaku ale właśnie mi się spieprzył po upadku. Smokom dziękuję, miałem kilka i zawsze grzałki szybko padały a smak był przesłodzony.
Mam jeszcze wotofo profile rda na stanie ale smak za mocny. Wyszło coś czym warto się zainteresować w ostatnim czasie?
Kasa w sumie nie gra roli, lubię testować nowe zabawki.

#epapierosy
  • 19
  • Odpowiedz
@SOBEAR: Wolałbym kupne dobre coile, już mineły czasy kiedy mi się własne chciało kręcić. Ot wsadzić, zakręcić i się cieszyć dobrym smakiem. Pody już mam, squonka też. Jak pisałem wyżej, dobry mod + tank
  • Odpowiedz
@DziQ86: W kupnych nie siedzę, bo nie mam zamiaru wydawać majątku na coile więc tanka Ci nie polecę. Z modami w sumie posucha też, bo większość firm wysrywa tony podów. Z ciekawszych modów to Odin i Odin Mini, Vaporesso Luxe może. Z AIO to Aspire Mulus się fajnie zapowiada i właśnie do mnie leci.
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: Ravengera już z 2 lata temu miałem. Straszny szajs. Kupiłem wraz z kumplem, mój padł po 2 miesiącach jego miesiąc później. Jak dla mnie to takie smoki z gorszym wykonaniem. Te ich ceramiczne grzałki też.
@SOBEAR : Właśnie oglądam tego Odina co poleciłeś, nie najgorszy. Dzięki
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: Mam już. Trochę mnie wzieło na wspominki, pierwsze eleafy, bellusy. Grzałki po 1,2-1,8Ohma. Jakoś mam wrażenie że smak dużo lepszy miało. Dorwałem w zeszłym tygodniu mój ulubiony liquid od Cutwood'a którego nie paliłem kilka lat. To już nie to - jakby mi ktoś cukru do ust nasypał.
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: Trochę ciężkie, duże. Łapałem się na tym że wsadzając rękę do kieszeni w którym miałem squonka wyjmowałem ją oleistą (otwarta konstrukcja). Aż sobie złożę ponownie, najwyżej tylko przy biurku będzie.
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: Wypadłem tez z obiegu na kilka lat, zatrzymałem się na supreme v2 i nie było takich cudów jak squonk, możesz przybliżyć odczucia z tego? Jak to współpracuje z tym Rda? Musisz naciskać ta buteleczkę czy pod wpływem ciśnienia jest zasysane?
  • Odpowiedz
@xevske: dziala na tyle bezproblemowo ze nie zmieniam konfiguracji /zasilanie regulowane squonk+rda/ od dwoch lat a rda od roku /profile/... pompujesz lq naciskajac silikonowy pojemnik /sa rowniez autosquonki ale nie mam doswiadczen/ w razie potrzeby - potrzebe poczujesz w smaku tego co parujesz
  • Odpowiedz