Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie dlaczego nie produkują już discmanów. Tak dużo ludzi narzeka, że nie ma gdzie odpalić płyty a takie discmany na bluetooth byłyby zajebistą sprawą.
Sam bym sobie takiego kupił na bezprzewodowe słuchawki.
Jak myślicie, to by miało sens? Skoro nadal produkują radioodtwarzacze na kasety czy gramofony na płyty winylowe to dlaczego nie discmany?

#elektronika #zalesie #pytanie #muzyka #plytycd #lata90
  • 17
@ophiuchus: wiem o tym, ale nawet dla tej niszy warto by było coś wypuścić. Wiem, że można kupić przenośny napęd CD do laptopów, ale fajnie by było mieć dedykowany sprzęt przenośny, który samemu gra
@pan-violaceus: panie, przecież z płyty, dani artyści więcej zarabiają a ja słuchając dziesiątek płyt rocznie wychodzę na swoje przy Spotify czy Tidalu. Po prostu kupiłem ostatnio album Pięć Dwa i nie mam gdzie go słuchać
@Kliko:
+ mozesz sciagnac takiego deezloadera i sciagnac 10000 kawalkow w kilkadziesiat minut w jakosci ktora urywa glowe razem z jajcami
+ dluzej dziala na baterii
+ discman to gowno bez porzadnego chipu audio i tak nie zagra dobrze
@Norskee:

+ mozesz sciagnac takiego deezloadera i sciagnac 10000 kawalkow w kilkadziesiat minut w jakosci ktora urywa glowe razem z jajcami


Chyba nie do mnie to miało być. I nie deezloadera, bo ten już dawno nieaktualny, teraz używa się tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://notabug.org/RemixDev/deemix
+ prywatne trackery, jak czegoś nie ma na deezerze.