Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eks_de: ale żeś pytanie wymyślił XD
Odpowiedziałbym, że zgodnie z wymaganiami producenta (czasem podają maksymalną liczbę warstw). Napewno jest to zależne od masy opakowania, maksymalnej masy ładunku i maksymalnej wysokości
@starypijany123: potrzebuję tego do projektu na studia ()
znaczy no, to jest groszek ptysiowy, to jest ważne, opakowania powiedzmy że 80-100 g. właśnie nie wiem gdzie takich informacji szukać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eks_de: to nie jest tak, że te groszki mają swoje opakowanie, a później masterkarton na którym już powinny być informacje ile ich można na sobotę położyć? Ja mam bardziej styczność z rtv agd i tam takie oznaczenia to norma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eks_de: może trzeba do jakiejś biedry albo innego Auchan polecieć i sprawdzić co jest na opakowaniach zbiorczych? XD albo postuj aż odczyta ktoś pracujący na spożywkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hpiotrekh: jestem daleko poza zasięgiem biedronek, a gdybym miał iść do Auchańska to też straciłbym trochę czasu a mam jutro cały ten projekt zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@eks_de: zakładam że w samym zadaniu chodzi o nie przegięcie wymiarów euro palety +ładowności auta, plus zwymiarowanie i przeliczenie ilości sztuk/kartonów zbiorczych/palet. Jeśli nie masz podanych to przyjmij wartości które wygodnie się wyliczy, albo ładnie ułoży w 120/80. Nikt nie będzie przecież sprawdzał jakiej marki groszek ładujesz

czy ty przypadkiem nie studiujesz pod Warszawą :-]?
@goraceparofki: nie, ogólnie muszę zaprojektować magazyn pod te produkty, ale w tym też jednostki ładunkowe. Jeden z punktów projektu polega właśnie na tym że trzeba znależć jakich rozwiązań rzeczywiście się stosuje
@eks_de: pytam, bo jeden z projektów u mnie obejmował dokładne wyliczenie dla danego produktu, co prawda nie groszek, ale to bez różnicy.
wylicz sztukę/karton zbiorczy, dalej kartony na warstwy żeby wchodziły równo na euro paletę, dolicz kilka warstw żeby nie #!$%@?ć wagi za dużo i 14,4cm palety. Przy regałach pamiętaj o dystansie nad paletą i uwzględnij grubość belki i palety przy wysokości perforacji w słupach, jeśli to wysokie składowanie
@eks_de: nie wiem na ile dokładnie Ci to sprawdzą, ale mocowania belek nie są dokładnie na wysokości perforacji, warto mieć na uwadze. Grubość belki sprawdź na jakiejkolwiek stronie gdzie je sprzedają, warto te strony zapisywać żeby była podkładka
@goraceparofki: @goraceparofki: nie, w Łodzi studiuję. Wysokość belki i szerokość słupów są akurat na szczęście podane, zresztą w innych projektach to się przewijało już. W tym projekcie w zasadzie chodzi bardziej o transport wewnętrzny, ale ten bez wykonania tego punktu dalej nie ruszę.